Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Šventės su televizija: programa antrai Kalėdų dienai

2013.12.26 00:17
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Per Kalėdas ant Vilniaus Katedros sienų bus rodoma pasaka.

Šventinė nuotaika tęsis ir antrąją Kalėdų dieną. Televizijos kanalai žada kupinus nuotykių, romantikos bei dramos filmus.

11.50 val. LNK pateiks jau trečiąjį filmą apie Harį Poterį – „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ (angl. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban). Mažasis burtininkas kartu su savo draugais ir priešais pradeda trečiuosius mokslo metu Hogvartso burtų ir kerėjimų mokykloje. Šį kartą jam teks išmokti kontroliuoti savo pyktį, susipažinti su naujais mokytojais ir sužinoti apie atsiskyrėlį burtininką Sirijų Bleką, kuris už žmogžudystes yra uždarytas burtininkų kalėjime Azkabano pilyje.

13.45 val. per LRT nuotykių filmas – „Prarastų sielų sala“ (angl. Island of Lost Souls). Keturiolikmetė Lulu su mama ir mažuoju broliuku persikrausto į mažą provincijos miestelį. Po mistiško įvykio, kurio metu į Lulu brolį įsikūnijo senovės dvasia, mergaitė atsiduria pavojingų nuotykių sūkuryje. Kartu su savo draugu Oliveriu ir aiškiaregiu Ričiardu Lulu stengiasi pasipriešinti antgamtiškoms jėgoms, kurių daugėja nenusakomu greičiu.

Kadras iš filmo Prarastų sielų rojus“
Kadras iš filmo Prarastų sielų rojus“

 

Savo žiūrovus ir lietuviško kino gurmanus BTV nutarė palepinti pribloškiančia veiksmo komedija „Lietuviška Pelenės istorija“. Šią istoriją išvysite 14.30 val. Kasdieninėje buityje užsikuitusi mergina svajoja apie pasakų princą. Tačiau kaip jį suvilioti? Ir kur surasti? Šarlio Pero pasakos herojai susitiks karaliaus rūmuose. Kadangi Lietuvoje Valdovų rūmai kol kas tušti, o Trakų pilyje įrengtas muziejus,  pamotė su dukrom princo nuspręs ieškoti naktiniame klube. Vargšei Pelenei teks paimti greitąją paskolą, pasipuošti ir važiuoti paskui pamotę į klubą. Prasidės didysis Pelenės gyvenimo nuotykis. Kaip atrodys Pelenės svajonių princas? Kodėl Pelenė pames batus ir kas juos suras?

14.35 val. per „Balticum“ kanalą, romantinė drama „Brangusis Džonai“ (angl. Dear John). Armijoje tarnaujantis Džonas sugrįš namo trumpoms atostogoms, bet pažintis su jauna, žavia koledžo studente amžiams pakeis jo likimą. Nelauktai įsimylėjęs, jis sulauks tokio pat atsako iš jos. Po žaibu prabėgusių romantiškiausių jų gyvenime dviejų savaičių jaunuoliai bus priversti išsiskirti ištisiems metams. Visus dvylika mėnesių jie bendraus laiškais, o kiekviena praėjusi diena priartins jų džiaugsmingą susitikimą. Deja, susitikimas truks neilgai.

Incognito films nuotr./Kadras iš filmo „Brangusis Džonai“
Incognito films nuotr./Kadras iš filmo „Brangusis Džonai“

 

TV3 kvies naktinėti, 23.10 val. pateikdama lietuviškos produkcijos kiną – „Tyli naktis“. Dramoje pateikiamas  šių dienų Vilnius. Kūčių vakaras. Ana (akt. Valda Bičkutė) ir Tomas (akt. Leonardas Pobedonoscevas) su savo dviem vaikais ruošiasi vykti pas Tomo tėvus švęsti Išganytojo gimimo. Viskas kaip toje giesmėjė – „Tyli naktis, šventa naktis…“ Tačiau pravėrus Tomo tėvų Ričardo (akt. Kostas Smoriginas) ir Nijolės (akt. Dalia Storyk) buto duris patenkame į pasaulį, kuriame visi iš paskutiniųjų stengiasi suvaidinti gražią šeimos šventę, apsimetinėdami, išsisukinėdami, sukąsdami dantis, nusukdami į šalį akis. Tylos čia nedaug, šventumo taip pat…

Algimanto Aleksandravičiaus  nuotr./Valda Bičkutė filme „Tyli naktis“
Algimanto Aleksandravičiaus nuotr./Valda Bičkutė filme „Tyli naktis“