Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Svajonių jaunikį Vaidą Baumilą į Lietuvą sugrąžino meilė

2014.05.02 14:28
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Vaidas Baumila

„Gerai, aš pasakysiu – buvau įsimylėjęs, bet mergina dingo...T ačiau mano noras ir širdis vis tiek šiandien sako, kad reikia grįžti į Lietuvą“, – tikrąsias grįžimo į gimtinę priežastis laidoje „Kitoks pokalbis“ vardija svajonių jaunikiu tituluojamas garsus atlikėjas Vaidas Baumila. Pikantiškas pokalbis su moterų numylėtiniu V.Baumila apie moteris, suvaidintas sekso scenas ir plastines operacijas – jau šį penktadienį 19.50 val. laidoje „Kitoks pokalbis“.

Anglijoje pastaruoju metu gyvenęs žinomas dainininkas atskleidė, kokia yra jo svajonių dama: „Tai moteris, kuri geba prajuokinti ir nustebinti. Kai žiūri į moterį, vis tiek bandai įsivaizduoti ateitį su ja. Jei matyčiau, kad būdamas 70-ties aš galėčiau sėdėti su ja ant sofos, žiūrėti kvailą komediją ir kartu žvengti, sakyčiau, kad tai ta moteris.“

Garsus vyras įsitikinęs – moterys turi liautis elgtis taip, kaip vyrai ir išlikti moteriškos. Būtent to, pasak Vaido, iš dailiosios lyties atstovių jis pasigedo gyvendamas Anglijoje. „Gerti alų baruose, raugėti, kramtyti nagus – tai visai nemoteriška ir man tai nepriimtina“, – tikina V.Baumila.

Sudėtingą plastinę žandikaulio operaciją ištvėręs V.Baumila prisipažįsta – ši operacija iš esmės pakeitė jo gyvenimą. „Ji man suteikė daugiau pasitikėjimo savimi. Aš vengiau šios operacijos ketverius metus, nešiojau dantų briketus, tikėdamas, jog jie man viską sutvarkys. Tačiau mano chirurgas liepė man gultis ant operacinio stalo. Po to aš ilgai sveikau, laukiau, kol veidas nebus ištinęs, bet užtat šiandien aš galiu laisvai šypsotis. To daryti fiziškai negalėjau 24 metus. Dabar aš šypsausi nuolatos“, – džiaugiasi V.Baumila.

Ar vyrai, pasak V.Baumilos, turi daug laiko skirti savo išvaizdai? Ar svajonių jaunikiu tituluojamas vyras ketina vesti ir sukurti šeimą? Ir ar iš tiesų sekso scenos, kuriose jam teko vaidinti, buvo tikrai tik mechaniškos? Itin atviras pokalbis su V.Baumila – laidoje „Kitoks pokalbis“, penktadienį 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.