Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Su kūdikiu nuo turtingo švedo pabėgusi Aušra Haglund: „Vyras į mane žiūrėjo kaip į pigią tarnaitę“

2014.01.16 16:08
LNK nuotr. / Aušra Žvirblienė-Haglund

Lietuvės turtingiems užsieniečiams – darbščios ir trokštamos žmonos ar pigiai parsiduodančios merginos? Tokį klausimą šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. išgirs LNK laidos „Valanda su Rūta“ žiūrovai.

Viena laidos dalyvė, buvusi cirko artistė Monika Baliūnaitė filmuotis atskrido tiesiai iš Maroko, mat ten ji suka prabangų meilės lizdelį su Kasablankos milijonieriumi ir prabangių viešbučių tinklo valdytoju. „Maroke nuomonė apie lietuvaites labai prasta, jos ten pagarsėjusios kaip barakudos ir aukso ieškotojos“, – sako Monika ir tikina, kad jai pačiai teko įrodyti sužadėtinio tėvams, jog nesiekia tik jo turtų.

Tačiau dizainerė Aušra Žvirblienė-Haglund pataria jaunoms ir dailioms lietuvaitėms nesikarti pasiturintiems užsieniečiams ant kaklų. Aušra sako, kad jos gyvenimas ištekėjus už turtingo švedo buvo ne rožėmis klotas. Vos po devynių santuokos mėnesių ji su kūdikiu ant rankų pabėgo atgal į Lietuvą. „Buvęs vyras mane varžė, neleisdavo net į kavinę su draugėm nueiti, o į mane žiūrėjo kaip į pigią tarnaitę iš Lietuvos“, – guodžiasi dizainerė.

Tuo tarpu 61-erių juvelyras Michaelis Kahleris iš Vokietijos tikina, kad nesuskaičiuoja, kiek lietuvaičių pabuvojo jo meilės guolyje. Dabar jam draugiją palaiko gerokai jaunesnė 28 metų vilnietė. „Lietuvės yra labai seksualios, laisvos, o štai Lietuvos vyrai yra stuobriai, jie visai neromantiški ir nemoka užkariauti moters. Todėl jos ieško vyrų užsieniečių“, – rėžia vokietis.

Tiesa, šįvakar žiūrovai išgirs ir idealių meilės istorijų tarp lietuvaičių ir užsieniečių. Kaip atpažinti aukso ieškotoją? Kaip sutramdyti karšto būdo pietiečius? Kaip netapti turtuolių užsieniečių tarnaitėmis? O kiek kainuoja lietuvaitės meilė? Atsakymų ieškosime jau šį ketvirtadienio vakarą diskusijų laidoje „Valanda su Rūta“ 19.30 val. per LNK.