Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Stanislovas Buškevičius: „Jei nejauti grėsmės iš Rusijos, esi idiotas“

2014.03.17 11:56
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Stanislovas Buškevičius

„Jei nejauti grėsmės, sklindančios iš Rusijos, esi idiotas“, – tiesiai šviesiai rėžia „Jaunosios Lietuvos“ lyderis, Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius. Jo teigimu, Rusijos imperija grasina nuolat ir į tai nereaguoti negalima, kaip negalima ir pataikauti šiai didžiajai kaimynei.

Tačiau kol ekspertai prognozuoja, kad Kryme įsitvirtinusi Rusijos armija gali pasukti į Baltijos šalis, Lietuvoje Putino gerbėjai vis labiau įžūlėja. „Aš myliu Putiną ir ką jūs man padarysit?!”, – ši žiūrovės ištarta frazė prieš savaitę tiesiogiai transliuotoje laidoje „Nuoga tiesa“ sukėlė pasipiktinimo bangą, tačiau po to pasipylė dar daugiau panašių pareiškimų.

Jau šį vakarą 21.00 val. „Nuoga tiesa“ laidoje klaus: kas jie – kenkėjai, vykdantys priešišką politiką Lietuvos viduje, slaptieji agentai, gal provokatoriai – kitaip vadinami penktąja Rusijos kolona ar tiesiog kitaminčiai?

„Aš esu už draugišką kaimynystę ir prieš kišimąsi į Rusijos vidaus politiką bei jos santykius su Ukraina. Lietuvos politikų dalyvavimas svetimų valstybių konflikte jau davė žalos verslui ir aš suprantu jų nepasitenkinimą. Pastarieji įvykiai parodė, kad iki šiol vyravusi konservatoriška nuomonė Rusijos atžvilgiu neatspindėjo viso spektro nuomonių“, – teigia Algirdas Paleckis – socialistinio liaudies fronto lyderis, vienas iš tų politikų, kurie priskiriami „penktajai kolonai“.

„Verslininkai labiau turėtų paisyti Lietuvos interesų, o ne dejuoti ir parsiduoti už rusiškus sausainius. Kai įkels koją į Lietuvą Putinas, tada jie bus pirmieji, kurių turtas bus nacionalizuotas ir jie bus priversti dirbti sargais“, – atkerta politikas S.Buškevičius.

Laidoje savo nuomonę išsakys ir emocingais pasisakymais garsėjantis sambūrio „Būkime vieningi“ narys Vygantas Kelertas bei aktyvus Maidano palaikymo akcijų rengėjas ir dalyvis, konservatorius Mantas Adomėnas. Kodėl didėja rusofilų ar rusofobų gretos ir kaip auganti agresija veikia pensininkus, atskleis Pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentė Grasilda Makarevičienė.  

Laidos „Nuoga tiesa“ diskusijoje kviečiame dalyvauti tiesiogiai – jau šį vakarą 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.