Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Specialiai Velykoms į LNK eterį sugrįžta „Studentės“

2014.04.15 14:30
LNK nuotr. / „Studentės“

Filmų premjeros, „Studenčių“ velykinis koncertas, „Šokių ant ledo“ pusfinalis – tai pagrindiniai šventinės LNK programos akcentai.

Įžangą į Velykų savaitgalį šeštadienį padarys „Keistas penktadienis“. MTV ir „Teen Choise Awards“ plojimai Lindsay Lohan už geriausią vaidmenį šioje absoliučiai „frykiškoje“ komedijoje.  Visi žino, kaip tėvai nesutaria su vaikais: jiems nepatinka nei vaikų drabužiai, nei muzika, nei draugai. Bet čia filmo režisierius eina dar toliau: po eilinio ketvirtadieninio ginčo mama su dukra penktadienį atsikelia viena kitos kūne. Ar gali būti keistesnis siužeto vingis?  Vienintelė išeitis – viską atstatyti į savo vietas, tačiau kaip tą padaryti ir kuo skubiau?

AFP/„Scanpix“ nuotr./Lindsay Lohan
AFP/„Scanpix“ nuotr./Lindsay Lohan

Pirmąją Šv. Velykų dieną, kol LNK žiūrovai lauks „Šokių ant ledo“ pusfinalio, televizija parodys net tris smagias komedijas – „Džiumandži“, „Bethoveną“ ir „Nepaprastą komandą“. Sekmadienį 19.00 val. prasidės tiesioginė transliacija iš „Akropolio“ ledo, čia penkios poros varžysis dėl patekimo į finalą. Ant priešpaskutinio laiptelio į pergalę stovi Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas, Vaida Genytė ir Tomas Katukevičius, Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius, Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė bei Katerina Voropaj ir Aidas Reklys.

Vienai porai teks pasitraukti iš šou paskutinę akimirką. Pusfinalyje poros čiuoš pagal metų laikų temas. Vaida ir Asta pasirinko vasarą, Vytautas – rudenį, Gintarė – žiemą, Katerina – pavasarį. Pusfinalyje dainuos Inga Jankauskaitė, čiuoš viena perspektyviausių Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovių, 2012 metų Lietuvos suaugusiųjų čempionė Aleksandra Golovkina.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /„Šokių ant ledo“ laidos akimirka
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /„Šokių ant ledo“ laidos akimirka

Po „Šokių ant ledo“ finalo – neeilinė premjera, „Burleska“, fantastiškų dainų ir seksualių šokių prisodrintas muzikinis filmas jo kūrėjams atnešė „Auksinį gaublį“, o burleskos šokėją vaidinusiai vienai didžiausių pasaulinių žvaigždžių Christinai Aguilerai – meilę. „Burleskos“ filmavimo aikštelėje ji sutiko Matthew Rutlerį, prodiuserio asistentą ir prieš porą mėnesių pora susižadėjo.

Antrąją Šv. Velykų dieną – dar viena muzikinė premjera, koncertas „Smagios Velykos su „Studentėmis“. „Studentės“ šiuo metu ne taip aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje, nes baigia mokslus, todėl prioritetai šiek tiek pasikeitė. Tačiau merginos visgi suranda laiko savo gerbėjams. Koncertas nufilmuotas jų gimtojoje Marijampolėje. Šventiniame koncerte dalyvaus tik patys artimiausi grupės draugai ir kūrybiniai bičiuliai: Karina Krysko, Katažina Nemycko „Džentelmenai“, EL FUEGO, Vaida Genytė, Merūnas Vitulskis, M.A.M.A. apdovanojimą už metų proveržį pelniusi grupė „Electronic I“ su Edmundu Seiliumi ir Pauliumi Sinkevičiumi, „Čilinam“, ne taip dažnai pasirodantys „Rebelheart“ pristatys savo naujausią solinę dainą ir duetą su „Studentėmis“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Merūnas Vitulskis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Merūnas Vitulskis

Duetų bus ir daugiau – „Studentės“ uždainuos su Merūnu, „Čilinam“,  sesės Irūna ir Ineta Puzaraitės scenoje siaus su „Fu“ šokėjais. Šis koncertas – Velykinė dovana LNK žiūrovams ir naujo studenčių albumo „Aš ir mano mergaitės” pristatymas.

Dar velykinį sekmadienį be „Studenčių“ koncerto – nenugalimoji „Kaukė“, trilerio „Išdavikas“ premjera ir nuotaikinga komedija „Mano superbuvusioji“. Visi žino esminį Umos Thurman tikslą – nužudyti Bilą. Šiame filme ji trokš pamokyti Metą, buvusį vaikiną, kuris užmezgė romaną su savo kolege. Tiesa, gal reikėtų paminėti faktą, kad Dženė – ne šiaip paprasta mergina, ji superherojė, apdovanota nepaprastomis galiomis. Patikėkit, palikti tokią merginą yra tikrai baisu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Uma Thurman
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Uma Thurman

 

Žymės: