Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

„Šokius ant ledo“ teko palikti Kauno vicemerui Stanislovui Buškevičiui

2014.04.07 11:02
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius

Nuodėmės – slidžios ir saldžios, juokingos ir rimtos – karaliavo ant LNK ledo šį sekmadienį.

„Šokiuose ant ledo“ neištikimybę šoko Andrius Butkus ir Alisa Miškovska, juoda magija užsiiminėjo Vaida Genytė ir Tomas Katukevičius, o ant ledo melavo Stanislovas Buškevičius ir Ramunė Satkauskaitė.

Nuodėmių vakarą vagystę inscenizavo Katerina Voropaj ir Aidas Reklys, be nuodėmės kaltomis vienuolėmis tapo Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė, puikybę rodė Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius, o pirmąją nuodėmę sušoko Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas.

Visos poros pasirodė itin stipriai – juk šou sparčiai artėja finalo link. Net tris iš jų komisija įvertino skirdama maksimalius 24 balus. Visus šešetukus komisija skyrė Astai ir Tomui, Gintarei ir Aleksejui bei Katerinai su Aidu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas

Mažiausiai  iš komisijos nuodėmingą vakarą balų gavo vyriausias projekto dalyvis – Kauno vicemeras Stanislovas Butkevičius su partnere Ramune.

Žiūrovų balsavimas irgi buvo unikalus – balsų skirtumas buvo skaičiuojamas vos dešimčia skambučių, o turnyrinėje žiūrovų lentelėje poros nuolat keitėsi vietomis. Iš pirmos – į paskutinę ir atvirkščiai.

Susumavus komisijos balus ir žiūrovų balsus, paskutinėse vietose liko Astos ir Tomo bei Stanislovo ir Ramunės poros, jiems teko kartoti savo pasirodymus, o galutinį balsą tarė komisija. Ji kelią link finalo atvėrė Astos ir Tomo porai, Stanislovui su Ramune teko pasitraukti iš tolimesnių kovų.

Komisija vienbalsiai pasirinko LNK sporto žinių vedėją Astą Žukaitę ir su jos partneriu Sauliumi Ambrulevičiumi.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vytautas Mackonis ir Gintarė Urbonavičienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vytautas Mackonis ir Gintarė Urbonavičienė
Galeriją žiūrėkite čia