Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

„Šokių ant ledo“ pora Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius sulaukė sportininkų palaikymo

2014.03.14 15:12
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė

LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė-Nalivaikienė sekmadienio laidoje susilaukė netikėtos kritikos ir vos nepaliko projekto „Šokiai ant ledo“. Komisijos pastabos privertė porą pasitempti ir repetuoti dar intensyviau, tačiau labiausiai Astą ir Saulių motyvavo ir netikėtai nustebino žinomų Lietuvos sporto ir muzikos atstovų palaikymas.

Savo palaikymą šiai porai išsakė Kauno krepšinio komandos „Žalgiris“ sportininkas Martynas Pocius. Prie Martyno prisidėjo ir krepšininkas Mindaugas Kuzminskas, šiuo metu žaidžiantis Ispanijoje, bei jo komandos nariai, kurie savo palaikymą išreiškė lietuvių kalba. Palaikyti šią porą kvietė ir grupės „G&G sindikatas“ narys bei „ZIP FM“ laidų vedėjas DJ Mamania.

„Buvo itin malonu išgirsti palaikymo žodžius iš visiems gerai žinomų žmonių. Tai itin pakėlė nuotaiką ypač dėl to, jog šiame projekte atstovauju sporto pasauliui“ , – džiugesio neslėpė Asta.

Praėjusio sekmadienio pasirodymas „Tuštuma“ buvo itin rimtas ir jausmus sukrečiantis mini spektaklis, kuriame Asta įsikūnijo į bejausmio manekeno vaidmenį.  Šį sekmadienį Asta su Sauliumi parodys  porai nebūdingą stilių:  „Pasirinkome linksmą muziką, todėl visą savaitę repetavome su itin gera nuotaika. Šis šokis bus visiškai kitoks nei mūsų buvę pasirodymai. Šį kartą mes šiek tiek rizikuojame, nes šokis bus itin greitas.“

Nuotaikingą ir porai neįprastą pasirodymą žiūrovai išvys jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.