Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

„Šokiai ant ledo“ Gintarei Gurevičiūtei padėjo atsitiesti po skaudžių nelaimių, o Katerinai Voropaj – dovanojo Aidą

2014.04.16 11:41
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė

Šį sekmadienį pasirodymai LNK projekte „Šokiai ant ledo“ pasieks kulminaciją – jame pusfinalis. Ilgiausiai šou išbuvę dalyviai prakalbo apie vyravusias emocijas bei ledo šou įgautą patirtį.

Asta Žukaitė ne kartą yra minėjusi, jog šokti ant ledo buvo didžiausia jos svajonė. Žinoma, išsipildžiusi svajonė atsipirko su kaupu, tačiau tai ne vienintelė nauja patirtis Astos gyvenime. „Šis projektas suteikė man galimybę išbandyti savo jėgas scenoje, atsiskleidžiau srityje, kurioje niekada nesu buvusi. Man labai įdomu ir labai patinka, tai ką mes darome“, – kalbėjo LNK sporto žinių vedėja Asta.

Projektą trumpam palikęs, po to vėl sugrįžęs Vytautas Mackonis labiausiai džiaugiasi, jog išmoko čiuožti su pačiūžomis bei praplėtė savo žinias apie choreografiją. „Įvaldžiau pačiūžas, išmokau ištvermės, nes šokame ne vieną valandą ir dideliais krūviais. Taip pat, padidinau savo choreografinių judesių bagažą.“

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Saulius Ambrulevičius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Saulius Ambrulevičius

Kita sportinių šokių šokėja Katerina Voropaj didžiausiu projekto atradimu laiko savo šokių partnerį: „Susipažinau su nuostabiais žmonėmis, praplėčiau pažinčių ratą. Ypač smagu, kad savo gyvenime atradau tokį žmogų, kaip Aidas“. Taip pat Katerina mano patobulėjusi choreografine prasme: „Pradėjau dar geriau pažinti savo kūną ir jo galimybes. Šokti ant parketo yra viena, o šokiai ant ledo, tarsi, nauja sritis“.

Vaidai Genytei šis projektas išskirtinis dvasinėmis vertybėmis, nauja patirtimi: „Visi projektai atneša naudos, tačiau šis man atnešė daugiausiai. Juk įsiliejau į labai sunkios meno ir sporto šakos veiklą“.

O žavioji Gintarė Gurevičiūtė prisipažino, jog džiaugiasi sutikusi sudalyvauti projekte. „Man pastarasis pusmetis buvo itin sunkus dėl asmeninių priežasčių, daug išgyvenau, „Šokiai ant ledo“ padėjo sunkiu metu, išblaškė“.

Projekte buvo traumų, ašarų, pykčių ir džiaugsmo. Šį sekmadienį 19.30 val. per LNK dalyvių laukia paskutinė stotelė didžiojo finalo link.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Katerina Voropaj
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Katerina Voropaj