Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

Šokėjas Saulius Skambinas „Dviračio šou“ taps JAV viceprezidentu

2014.03.20 18:12
BTV nuotr. / Kadras iš laidos „Dviračio šou“

„Kai man paskambino Haroldas Mackevičius iš BTV „Dviračio šou“ ir pakvietė suvaidinti JAV viceprezidentą Joe Bideną, žiauriai nustebau. Tada puoliau į internetą.

Pažiūrėjau Bideno nuotraukas – iš tikrųjų. Nosis tokia pati, akys panašios. Tik jis trimis dešimtmečiais vyresnis“, – juokiasi šokėjas Saulius Skambinas, kurį žiūrovai šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. išvys BTV humoro laidoje „Dviračio šou“. Jis suvaidins į Lietuvą atvykusio JAV viceprezidento Joe Bideno susitikimą su Lietuvos prezidente ir susirūpinimą įtempta padėtimi.

LNK nuotr./Kadras iš laidos „Dviračio šou“
LNK nuotr./Kadras iš laidos „Dviračio šou“

Po aktorinio debiuto Saulius neslepia: „Niekada nemaniau, kad aktoriams taip sunku. Tai buvo pirmas kartas, buvo dublių. Bet man labai patiko – norėčiau daugiau tokios veiklos.“ Pasak Sauliaus, jis turi keletą vaidmenų šokio spektakliuose, bet tai ne tas pats, kas vaidinti televizijoje.

„Atvažiavau, gavau tekstą, persiskaičiau, ir turėjau pradėti. Televizija – toks reikalas, kad čia nėra dviejų mėnesių laiko repeticijoms. Vienas, du ir viskas. Tikiuosi, nebuvo taip blogai. Šįvakar pažiūrėsiu ir įvertinsiu“, – atvirauja šokėjas Saulius Skambinas, debiutuojantis aktoriaus amplua.

BTV nuotr./Kadras iš laidos „Dviračio šou“
BTV nuotr./Kadras iš laidos „Dviračio šou“