Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Šokančių trenerių komandoms „Šok!“ teisėjai nepagailėjo kritikos

2013.11.08 12:50
LRT nuotr. / Jūratė Sodytė, Gytis Ivanauskas, Birutė Letukaitė, Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas

Jau šį sekmadienį nacionaliniame šokio talentų konkurse „Šok!“ – priešpaskutinis pusfinalis, kuriame pasirodys specialiai projektui susibūrusios dvi profesionalių šokėjų-trenerių komandos – „Laido crew“ ir „Project“. Profesionalūs šokėjai buvo apstulbę – sulaukti tiek kritikos strėlių iš kolegų jie tikrai nesitikėjo.

„Jūs treneriai, tačiau šiandien atrodėte lyg mokiniai!, – po vienos komandos pasirodymo žodžių į vatą nevynios teisėjas Skruzdėliukas. – Žvalgėtės vienas į kitą, žiūrėjote ar teisingai atliekate judesius.“ Nors skirtinguose Lietuvos miestuose gyvenantys treneriai juokais teisinosi, jog repetavo per „Skype“ programą, tai jų nuo griežto verdikto neišgelbėjo.

„Yra gerai, bet nepakankamai. Nesate „number one“! Todėl bus labai sunku, mes kaposimės dėl to, kas vertas būti finale“, – įspės profesionalių šokėjų komandą teisėjas. O įtampa nenumaldomai auga: iš devynių šį sekmadienį pasirodysiančių dalyvių, tik du pasieks finalo starto liniją. Profesinės ambicijos trenerių komandas veja įveikti vieniems kitus.

„Per daug viskas išryškinta, netikra, prikišamai parodoma. Viskas ryšku, aštru, tačiau nėra efekto. Jūsų šokis „nepaėmė“ manęs ir „nenunešė“, – kitą profesionalų komandos pasirodymą bejausmiu pavadins choreografė ir projekto teisėja Birutė Letukaitė. Po šių teisėjų komentarų įsisiautėjo publika, savo favoritų teisę į išlikimą ėmusi ginti audringais šūksniais ir trypimais.

Ką nuspręs teisėjai likus vienam žingsneliui iki finalinių kovų? „Šok!“ teisėjai – Jūratė Sodytė, Gytis Ivanauskas, Birutė Letukaitė ir Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas – užkėlė šokėjų kokybės kartelę. Ar pavyks profesionalams ją peršokti? Tai paaiškės jau šį sekmadienį.

Ketvirtasis „Šok!“ pusfinalis – sekmadienį 18.30 val. per LRT televiziją. Vedėjas Audrius Giržadas.