Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Socialinio eksperimento „Tik nesakyk mamai“ merginos dalyvavo fotosesijoje

2014.05.12 16:56
TV3 nuotr. / Fotosesija socialiniame eksperimente

Šįvakar 20.00 val. TV3 eteryje – socialinio eksperimento „Tik nesakyk mamai“ šeštoji dalis, pavadinta „Tu man parodyk, ką turi...“ Viena iš merginų laukiančių užduočių – fotosesija su profesionaliu fotografu. Ar visos sutiks pozuoti? Ar bent viena ištars „ne“? O gal merginos net nemąstydamos drąsiai demonstruos savo kūną?

Fotografo komplimentų dėl gražios išvaizdos ir puikios figūros sulaukusi 18-metė Aistė šįvakar sakys: „Jei gražus kūnas, – gali parodyti. Ateis laikas, – jis bus nebe toks gražus. Vaikų prisigimdysim visos.“ Merginos mama į pozavimą ant biliardo stalo reagavo ramiai: „O man gražu, malonu. Būdama jos metų būčiau norėjus pati nusifotografuoti ir taip atrodyti.“

19-metė Kristina negailėjo aštrių strėlių konkurentei, išgirdusi apie Aistės fotosesiją: „Vaikeli, dar tu kažką sakai man? Tai aš esu vulgari? Pasižiūrėk į save! Vaidina šventuolę. Juokinga man.“ „Aš esu modelis, bet aš turiu savigarbos, – šįvakar dėstys Kristina. – Man labai nemalonu apsinuoginti prieš kamerą. Tikrai neapsinuoginu, o jei fotografuojuosi su bikiniu, tai tik darbo reikalams ir kad nuotraukos niekur nebūtų viešinamos.“

TV3 nuotr./Aistė
TV3 nuotr./Aistė

„Turiu ką parodyt, tai gerai, – sakys juokdamasi pozuodama 18-metė Nastia. – Aš net bijojau kvėpuoti, visa drebėjau. Maniau, kad paimsiu ir nualpsiu.“ „Kas man labiausiai nepatiko, tai lūpos, ir šimtus kartų jai sakiau tai – nedaryk tų nesąmonių su lūpom“, – apie papūstas dukros lūpas kalbės mama.

Nors 22-jų Ievai prieš kamerą pozuoti niekada neteko, mergina prisipažins, kad baisu nebuvo: „Man rodos, kad tie, kurie vaidina šventuosius ir sako, kad jau aš tai niekada taip nedarysiu, iš tiesų turi daugiausiai blogų minčių, nei tie, kurie daro.“

„Tikriausiai kiekviena mergina šiais laikais turi tokių nuotraukų. Bet aš niekada tam nepritariau, ir ji tai žino. Gavo progą, nėra mamytės šalia, ji taip ir padarė, – dukros poelgiu šįvakar 20.00 val. visai nesidžiaugs mama. – Blogiausia, kad ji nepaklausė manęs. Ji neklauso mano nuomonės, jei tas vaikas manęs nuo 15 metų nebūtų klausęs, tai gal išvis nežinia kur būtų – gal kokiam užsieny prostitute dirbtų“, – pasipiktinimo neslėpė Ievos mama, nekreipdama dėmesio į kitų mamų ir tėvų pasakymus, jog dukra – suaugusi ir gali daryti ką nori.

TV3 nuotr./Kristina
TV3 nuotr./Kristina

„Jei visada klausytume savo tėvų, mes išvis niekada nesidaugintume. Gyvybė sustotų, mūsų rūšis išnyktų, todėl mes priversti neklausyti savo mamų ir tėvų, kad išliktume“, – komentuos psichoterapeutas Olegas Lapinas.

Jau šįvakar 20.00 val. TV3 socialinį eksperimentą „Tik nesakyk mamai“ paliks viena mergina. Kurios dalyvės nuotraukas geriausiai įvertins vaikinai? Kas juos sužavės – nuogas kūnas ar subtilumas?

Visas fotosesijos nuotraukas galite išvysti galerijoje:

Galeriją žiūrėkite čia

 

 

Žymės: