Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

„Skonio“ finale – tik keturi dalyviai

2013.12.27 19:07
LNK nuotr. / Agnė Jagelavičiūtė, Romas Zakarevičius, Kristina Brazauskienė ir Liutauras Čeprackas

Šį sekmadienį 19 val. LNK eteryje – ilgai lauktas didžiausio kulinarinio šou „Skonis“ finalas. Dėl pagrindinio 10 tūkstančių litų prizo ir geriausio šalies virtuvės šefo vardo susikaus keturi dalyviai. Tai – Liutauro Čepracko mokiniai – muzikos grupė „Šarkos“ ir muzikos prodiuseris Vilius Tamošaitis, dar žinomas "Gerai Gerai" pseudonimu, Romo Zakarevičiaus komandos narys iš Brazilijos Renato Costa Pereira ir Kristinos Brazauskienės komandos narė, keksiukų karaliene tituluojama Liucina Rimgailė. Agnės Jagelavičiūtės komandos narių finale nebeliko.

Įspūdingame „Skonio“ finale likusius dalyvius vertins ne tik keturi nuolatiniai teisėjai – Agnė Jagelavičiūtė, Kristina Brazauskienė, Romas Zakarevičius, Liutauras Čeprackas, bet ir kviestiniai nepriklausomi nariai – Rasa Martens, Jogaila Morkūnas, Ruslanas Bolgovas, Irena Marozienė, Asta Valentaitė, Gidonas Šapiro – Bilas, Žilvinas Grigaitis, Algis Kairys.

Pirmojoje rungtyje keturi pretendentai į „Skonio“ nugalėtojus gamins savo firminį patiekalą, o iš jų komisijos išrinkti du superfinalininkai galutiniam teisėjų teismui turės patiekti po desertą. „Šarkos“ finalui ruošė ėriuko nugarinę, Vilius – vilkešerio filė, Renato – rausvojo tuno filė, o Liucina – stirnienos nugarinę.