Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Šįvakar Dalius ir Laima Mertinai bandys kartu įveikti suktus „Taip.Ne“ klausimus

2014.04.03 14:03
LRT nuotr. / Dalius ir Laima Mertinai

Sakoma, kad Lietuva – svainių kraštas. Šiandienos žaidime „Taip.Ne“ įsitikinsime, ar tai tiesa, nes prie žaidėjų stalo sės ne tik pažįstami, bet ir giminaičiai.

Žaidėjų stalas niekaip neapsieis be pagrindinio, kadaise visą Lietuvą prie ekranų pritraukusio serialo „Giminės“ aktoriaus Daliaus Mertino. Nors laidos vedėjas Arūnas Valinskas akcentuos, kad žmona vyrui – ne giminė, D.Mertinas įveikti suktus „Taip.Ne“ klausimus mėgins su žmona Laima. Ar vedybiniai gyvenimo metai jiems padės rasti kelią į teisingus atsakymus?

Jonas ir Vytaras Radzevičiai, vos tik pasirodę TV studijoje, juokaus, jog matosi tik kartą metuose. Kad iš tikrųjų jie – vienturčiai ir net ne broliai, o Vytaras prisipažins, kad jaunėlis Jonas – jo pirmoji indaplovė: kol vaikystėje Vytaras lošdavo kortomis, Jonas plaudavo indus.

Juokai juokais, tačiau broliai Radzevičiai žaidime stojo į kovą, kad garbingai, prieš proto mūšiuose aktyviai dalyvaujančius brolius Vaidą ir Dainių Ulkes, apgintų savo brolišką ryšį. Kaip jiems sekėsi ir ar žaidimas jiems pasibaigė taip pat smagiai, kaip ir prasidėjo?

Kuris pirmos eilės giminaitis yra metalinis? Kokių nuotykių ieško abu broliai Radzevičiai? Ir kaip superfinalą pasiekusios poros kojas pakirs kiaušinio tryniai? Visi atsakymai į klausimus apie kraujo ryšį ir ne tik – jau šį vakarą žaidime „Taip.Ne“ 19.20 val. per LRT televiziją.