Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

Šįvakar per TV3 – specialus Žilvino Grigaičio reportažas iš elitinio renginio Australijoje

2013.12.30 13:24
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Žilvinas Grigaitis

Šį pirmadienio vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ iš arti parodys tuos, apie kuriuos kalba visa Lietuva. Auksu žibantis dainininkas Radži, milijonierę vedęs ir po pasaulį keliaujantis Žilvinas Grigaitis, dainininkė Oksana ir krepšininkas Simas Jasaičiai, siunčiantys linkėjimus iš Maldyvų, Danielius Bunkus, po skyrybų su Natalija Bunke besilinksminantis Tailande, – šie garsūs žmonės moka gyventi taip, kad kyla nemenkos aplinkinių pavydo audros. Bet juk gražiai ir prabangiai gyventi žvaigždėms neuždrausi.

Ypatingą dovaną šio vakaro „Žvaigždžių dešimtuko“ laidai iš Australijos atvežė vakarėlių liūtas Ž.Grigaitis. Specialiai TV3 laidai žinomas vyras, viešėdamas žmonos gimtinėje, nufilmavo žirgų lenktynes Melburne, taip pat – ypatingą Paryžiaus „Mulen Ružo“ programą, paruoštą specialiai aukštuomenės įvykiui. Nors buvo draudžiama filmuoti, Žilvinas gavo leidimą ir  įamžino prašmatnią programą, kuria pasigrožėti gali tik tie, kas lankosi Paryžiaus Mulen Ruže. Ypatingi vaizdai – jau šįvakar 20.30 val. TV3 eteryje.

„Žvaigždžių dešimtuko“ žiūrovai išvys unikalius kadrus iš Australijos elito šventės, kur susirenka turtingiausi šalies ir net pasaulio žmonės. Ž.Grigaitis šiame renginyje ir po jo vykusiame pokylyje ne tik mėgavosi šampanu, bendravo su svečiais, bet ir dirbo, kad Lietuvos žiūrovai pamatytų unikalius kadrus.

Pasakodamas apie „Melburno taurės“ linksmybes, Žilvinas šįvakar prisimins ir ypatingus susitikimus su pasaulinio garso žvaigždėmis: „Melburno žirgų lenktynės yra toks renginys, kuriame  susitinka verslas, grožis, pinigai ir mada. Man šiemet irgi teko bendrauti su Australijos žvaigždėm, mačiau, kaip atvyko Naomi Cambel, pavėlavusi tris valandas ir sunervindama visą Australijos spaudą. Mačiau ir Australijos praėjusių metų “X Faktoriaus„ nugalėtoją  Samantą Jade,  kurios dainos skamba Lietuvoje.“

Laimės kūdikiai ir išskirtinis Ž.Grigaičio reportažas iš „Melburno taurės“ – jau šį pirmadienio vakarą , 20.30 val. ,TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“.