Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Sigitas Babilius: „Lietuvos garbė 2014“ sulaukė šūsnies anketų didvyriams nominuoti

2014.02.21 14:08
TV3 nuotr. / Sigitas Babilius

Jau visai netrukus, kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės dieną, įvyks gražia tradicija tapę didingi apdovanojimai „Lietuvos garbė 2014“.

TV3 kartu su projekto partneriu banku Nordea prieš gerą mėnesį pakvietė visuomenę siūlyti nominantus, kurie pernai, 2013-aisiais, yra nusipelnę mūsų šaliai ir už jų kilnius darbus turėtų būti įvertinti bei pagerbti. Visi Lietuvos žmonės buvo kviečiami siūlyti tuos, kurie daro pasaulį geresnį, o Lietuvą gražesnę – tapti „Lietuvos garbės“ didvyriais.

„Šis mūsų didingas projektas iš viso sulaukė daugiau nei 300 anketų, kuriose siūloma apdovanoti gražius darbus atlikusius herojus. Vieni darbai mažesni, kiti didesni, tačiau svarbiausia, kad visi jie – tik geri ir kilnūs. Įdomu ir džiugu tai, kad šiemet, kaip niekad, itin daug nominuojama moterų“, – sako Sigitas Babilius, projektą rengiančios TV3 Žinių tarnybos vadovas.

Iš visų atsiųstų anketų, Lietuvos garbingiausius tradiciškai rinks „Lietuvos garbės 2014“ komisija – garsūs Lietuvai nusipelnę žmonės.

Iškilmingoje ceremonijoje, kuri kasmet sulaukia milžiniško verslo ir visuomenės atstovų, politikų, nusipelniusių Lietuvai asmenų ir TV3 žiūrovų susidomėjimo, tie žmonės, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą, mūsų šalį ir net pasaulį, bus pagerbti jau devintąjį kartą.

Šių metų „Lietuvos garbė 2014“ ceremonija vyks Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, o jai vadovaus net trys vedėjai: TV3 laidų kūrėja ir vedėja Audrė Kudabienė, TV3 Žinių vedėjas Rokas Petkevičius bei ištikimas TV3 televizijos veidas Marijus Mikutavičius.

Per visus projekto gyvavimo metus iškilminguose apdovanojimuose už kilnius darbus jau pagerbta 80 žmonių iš Lietuvos ir pasaulio. Iškilminga projekto „Lietuvos garbė“ apdovanojimų ceremonija, prasidedanti Himno giedojimu, kasmet transliuojama tiesiogiai per TV3.

 

Žymės: