Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

Siaubo filmų gerbėjams – TV6 Helovino programa

2013.10.25 14:12
TV6 nuotr. / Siaubo filmas „Įkalinta pragare“

Paskutinės mėnesio dienos, spalio 31-osios, vakarą TV6 suburs visus siaubo filmų gerbėjus, kviesdamas stebėti specialią Helovino programą, kurioje – net trys šiurpą keliantys pasakojimai: mistinė drama „Mirusiųjų šnabždesiai“, siaubo premjera „Paranormalūs reiškiniai 3“ ir siaubo trileris „Įkalinta laike“.

TV6 nuotr./Siaubo filmas „Mirusiųjų šnabždesiai“
TV6 nuotr./Siaubo filmas „Mirusiųjų šnabždesiai“

Helovino vakaras prasidės 21.30 val. „Mirusiųjų šnabždesiais“ (White Noise), kurie tik įrodys: visais laikais žmonės desperatiškai ieškojo būdų susisiekti su iškeliavusiais anapilin. Technologijų amžiuje spiritizmo seansus keičia baltasis triukšmas: vaizdo ir garso įrašai, kuriuose būna užfiksuotos mirusiųjų žinutės gyviesiems. Mums tereikia įdėmiai klausytis... TV6 dramoje herojus Džonatanas netenka savo žmonos ir jį apsėda mintys apie ją. Jis sulaukia atsako iš anapus. Tik ar tokio atsako Džonatanas tikėjosi?

Šiurpinančius išgyvenimus prie ekranų 23.40 val. tęs TV6 premjera „Paranormalūs reiškiniai 3“ (Paranormal Activity 3). Šis siaubo filmas nukels žiūrovus į 1988-uosius, kada amerikiečių kinematografas Denisas atsikraustys į naują namą ir įsikurs su savo drauge Džiulija ir jos dukromis Keite ir Kriste. Mažoji Kristė turi įsivaizduojamą draugą Tobį, vis kalbasi su juo. Tokie pokalbiai nerimo nekelia iki tol, kol name prasideda neįprasti reiškiniai. Denisas nutaria sumontuoti kambariuose filmavimo kameras, kad išsiaiškintų, ar niekas negresia mergaitėms. Naktį užfiksuotuose kadruose jis pamato, kad name gyvena mistinė esybė...

TV6 nuotr./Filmas „Paranormalūs reiškiniai“
TV6 nuotr./Filmas „Paranormalūs reiškiniai“

Ištvermingiausiems žiūrovams TV6 jau po vidurnakčio, 01.20 val., parodys siaubo trilerį „Įkalinta pragare“ (Drag Me to Hell). Pagrindinė herojė Kristina – paskolų administratorė, atsisakiusi išduoti paskolą senučiukei čigonei. Tą pačią akimirką, kai Kristina ištaria „ne“, jos gyvenimas pasikeičia visiems laikams – senutė pasmerkia Kristiną pragaro kančioms, kol ši bus gyva. Merginą ima persekioti piktoji dvasia. Kristina iš nevilties kreipiasi į aiškiaregę Šonę. Prasideda kova tarp šio pasaulio ir pragaro.

 

 

Žymės: