Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Seriale „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ įvyks nelaimimgas atsitikimas

2013.12.11 16:31
LNK nuotr. / Kadras iš serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“

LNK humoro seriale „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ nutiko daug baisų dalykų: jaunikį prieš vestuves persekioja bendradarbė, su kuria jis vieną sykį permiegojo prieš dvejus metus, jaunoji užtiko jaunojo tėvą su draugužę nuogus vonioje.

Lyg to būtų maža, jaunasis visai atsitiktinai į betono maišyklę įmeta uošvės numylėtinį šunelį Gučiuką. Mielas mitelšnauceris tampa cementuota mumija. Bet ir čia bėdos nesibaigia: mielasis Gučiukas prieš savo tragišką mirtį sugeba praryti jaunosios žiedą, kuris yra šeimos brangenybė ir relikvija!

Nors vestuvės jau ant nosies, tenka rengti Gučiuko laidotuves, o jaunajam Mikui – sumąstyti, kaip iš cementuotos mumijos spėti iškrapštyti žiedelį.

Serialą „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“  kurianti kompanija „VRS WPI Vilnius“ užtikrina, kad jaunasis dresuotas aktorius mitelšnauceris nenukentėjo.

„Mus konsultavę britai, kuriems priklauso serialo formatas, įspėjo, kad gyvūnų teisių aktyvistai labai jautriai reaguoja į tokias išdaigas su gyvūnais. Nors seriale žmonės šoka nuo tiltų, griūva, patenka į komą, smulkmeniškai aiškinamasi, ar filmavimo metu nenukentėjo gyvūnai. Todėl galiu užtikrinti, kad šuneliui nieko nenutiko, jis sveikas ir laimingas. Atvirkščiai, nuo jo nukentėjo pagrindinis aktorius Leonardas Pobedonoscevas – Gučis jam įkando“, – pasakoja „VRS WPI Vilnius“ atstovė Rasa Pileckaitė.

Nelaimingą atsitikimą su Gučiu žiūrovai išvys jau šį trečiadienio vakarą, 20.20 val. antrojoje „Baisiausios mano gyvenimo savaitės“ serijoje.

 

Žymės: