Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Sėkmingiausias per 19 metų NBC serialas „Juodasis sąrašas“ – jau LNK

2014.01.15 16:00
LNK nuotr. / Kadras iš serialo „Juodasis sąrašas“

Vos rugsėjo pabaigoje per NBC televiziją startavęs naujas JAV serialas „Juodasis sąrašas“ (angl. Blacklist) nuo vasario 3-osios bus rodomas Lietuvoje. LNK televizija šio sezono amerikietiškąjį hitą transliuos pirmadieniais 22 val.

Serialas, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Jamesas Spaderis, yra žiūrimiausias NBC serialas per pastaruosius 19 metų,  skaičiuojant nuo 1994-aisiais buvusios serialo „Žemė 2“ (angl. Earth 2) sėkmės. „Juodasis sąrašas“ karaliauja tarp bet kurio kanalo televizinių serialų 18-49 m. žiūrovų auditorijoje, lenkdamas net ABC veteraną „Grei anatomija“ ir naujoką „Marvel’s Agents of SHIELD“.

Drauge su Spaderiu vaidina Megan Bun, Diego Klattenhoff ir Harry Lennixas. Ir panašu, kad artimiausioje ateityje šiems aktoriams darbo tikrai netrūks. NBC patvirtino užsakęs antrąjį „Juodojo sąrašo“ sezoną. Dar vienas tikėjimo serialu ženklas galėtų būti tai, kad naujasis sezonas bus net 22 serijų.

„Juodojo sąrašo“ sėkmė rodo, kad meistriškas pasakojimas televizijoje tebėra gyvas, ir mane kasdien žavi šios kūrybingos komandos vaizduotė bei pastangos, kurių ji imasi, kad perkeltų savo didingą viziją į televizijos ekraną“, – tęsdamas serialą sakė NBC vadovas Bobas Grinblatas.

„Juodojo sąrašo“ fabula iš pažiūros labai paprasta – Spaderio vaidinamas teroristas padeda JAV vyriausybei surasti ir suimti tarptautinius nusikaltėlius, tačiau jo paties motyvus kažkodėl gaubia tirštas paslapties rūkas.

„Juodasis sąrašas“ prasideda, kai Reimondas „Redas“ Redingtonas, vienas labiausiai FTB ieškomų nusikaltėlių, ateina į FTB ir pareiškia, kad jie gali dirbti išvien. Kai jis sutinka bendradarbiauti ir padėti suimti pavojingus nusikaltėlius bei teroristus, pareiškia, kad kalbės tik su Elizabet Kin (akt. Megan Bun), naujoke FTB analitike.

Kai jiedu ima dirbti drauge, Kin suabejoja Redingtono motyvais. Redingtonas jaučia, kad ji yra ypatinga moteris. Kai pirmas  teroristas pašalinamas, Redingtonas prasitaria, kad tai tik pradžia. Jis FTB pateikia „Juodąjį sąrašą“ – sąrašą garsių teroristų ir nusikaltėlių, apie kuriuos pasaulis nė nenutuokia. Redingtono padedami jie ima darbuotis išvien ir trumpinti sąrašą.

Galeriją žiūrėkite čia

 

Žymės: