Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Nuo... iki...“ laidoje Rolando ir Ievos Mackevičių šeima

2014.05.12 15:45
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Rolandas Mackevičius

Savimi pasitikintis, drąsus, kai kas pasakytų, gal netgi kiek įžūlus radistas Rolandas Mackevičius šiandien gali pasidžiaugti, atrodytų, svajonių gyvenimu.

„Niekada nebuvau išskirtinai talentingas, tiesiog visada buvau be galo smalsus ir ėmiau iš gyvenimo viską. Niekas prasimušti man nepadėjo ir reikėjo nemenkai paplušėti, kol tapau atpažįstamas gatvėje”, – šį pirmadienį LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ 20.25 val. pasakos Rolandas.

Tačiau radistas visada mokėjo atsidurti laiku ir vietoje, jei reikia, nebijojo netgi pats pasisiūlyti prodiuseriams, kad jį kur nors pakviestų. Todėl taip jau atsitiko, kad vakarėliai ir linksmas gyvenimo būdas tapo Rolando pragyvenimo šaltiniu ir pagrindine veikla.
„Neturėjau jokio verslo plano, viskas gavosi atsitiktinai”, – sako Rolandas.

Charizmatiškas, vietoje nenustygstantis ir netgi hiperaktyvus Rolandas sako, kad jam labai tinka linksminti žmones. Jei ne tokia veikla, net nežinau ką veikčiau gyvenime” – sako Rolandas.

„Niekada neklausiau proto balso ir stengiausi vadovautis širdimi – ji manęs niekada nenuvylė”, – sako Rolandas. Paklausęs širdies balso jis dabar džiaugiasi sukurta šeima – vos mėnesio sūnumi Motiejumi ir žmona, dainininke Ieva.

Dabar ši dviejų jaunų žinomų žmonių pora – itin medžiojama žurnalistų, todėl jiems tenka nemažai slapstytis, kad išvengtų nepageidaujamo dėmesio.

Ieva nė nebando slėpti – gyventi su jaunimo dievaičiu nelengva. Užtenka apsilankyti bent viename radistų organizuojamame vakarėlyje, kad įsitikintum, jog šiuolaikinės jaunos merginos kuklumu nepasižymi ir tiesiai šviesiai žeria pikantiškus pasiūlymus ką tik šeimas sukūrusiems vyrams.

„Aš esu labai pavydi, bet niekada to neparodau. Visus uraganus iškenčiu savo viduje. Bet stengiuosi to niekada neparodyti”, – prisipažįsta Ieva.

Nors šiandien 25-erių Ieva atrodo puikiai – po mėnesio visi per nėštumą priaugti kilogramai išgaravo, ir atrodo galėtų vėl lipti į sceną, ji sako kur kas mieliau leidžianti laiką su sūnumi ir apie karjerą nė negalvojanti.