Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

Sekmadienį „Šokiuose ant ledo“ – vyrų duetas

2014.03.21 14:13
LNK nuotr. / Vytautas Mackonis

Projektą palikęs Vytautas Mackonis dar neketina nuleisti rankų. „Pačiūžų dar tikrai nepaslėpiau, treniruojuosi, kai tik randu laiko“, – pasakojo V.Mackonis, vis dar besitikintis grįžti į LNK ledo šou.

Šį sekmadienį vaikinas žada pasirodyti ant ledo, o jo partneriu taps kitas projekto dalyvis, dailiojo čiuožimo žvaigždė Aidas Reklys.

„Mes su Aidu dar prieš projektą kalbėjome, jog reikės parengti kiek kitokį pasirodymą. Dabar atėjo tas metas, nes dar nenoriu nutraukti šios veiklos. Nespėjau net įsibėgėti, o jau teko atsisveikinti su projektu“ , – prisipažino Vytautas.

Dviejų projekto dalyvių pasirodymas atspindės vieną iš aktualiausių šių dienų temų – JAV ir Rusijos santykius. „Šiuo pasirodymu bandysime skleisti propagandą, jog reikia palaikyti taiką ir vienybę. Mūsų šokyje šios šalys galiausiai susitaikys“ , – šiek tiek apie šokio idėją papasakojo sportinių šokių profesionalas.

„Su Aidu neblogai sutariame, be to jis – Amerikos lietuvis, todėl nemažai žino apie šią šalį. Viską, ką norime perteikti šokyje, geriau yra pamatyti“ , – paliko intrigą Vytautas. Vyras tvirtai pasiryžęs parodyti, jog šokiai ant ledo tapo jo naująja aistra, kurios jis taip lengvai nepaleis.

Taikos ir vienybės tematika sukurtą šokį vyrai pademonstruos jau šį sekmadienį, 19.30 val. per LNK.