Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

Šeimyniniai „Šuolio“ duetai: Jurijus Smoriginas šoks su dukra, o Gediminas Juodeika – su mama

2014.02.15 16:37
TV3 nuotr. / Jurijus Smoriginas

Jau šį sekmadienį 19.30 val. TV3 tiesioginiame eteryje – antroji naujausio ir populiariausio pramoginio šou „Šuolis“ dalis. „Šuolio“ premjera sutriuškino visus konkurentus, o sekmadienį eterį drebins dar labiau – į baseiną dalyviai šokinės poromis su pačiais brangiausiais žmonėmis – artimaisiais, šeimos nariais ar giminaičiais, tais, su kuriais gyvena, dirba, draugauja, kuriuos myli.

Po sėkmingos, daugiau nei 735 000 žiūrovų prie ekranų pritraukusios, premjeros jau kitą vakarą dalyviai išskubėjo į treniruotes ne vieni, o su savo vaikais, anūkais, broliais, mamomis, draugais ar antrosiomis pusėmis.

Pas „Šuolio“ dalyvį baletmeisterį Jurijų Smoriginą iš Frankfurto atvyksta ten gyvenanti jo dukra Agnė. Deivis Norvilas sekmadienį tiesioginiame eteryje šoks su savo trejų metų sūneliu Emiliu. Šokėjas Deividas Meškauskas TV3 žiūrovus mėgins pavergti dviguba jėga – jis šoks su broliu Donatu. Praėjusį sekmadienį Deividas dailiosios lyties atstoves viliojo savo sportišku kūnu, tad merginos ir moterys turėtų su nekantrumu laukti ir jo brolio pasirodymo eteryje.

TV3 nuotr./Jurijus Smoriginas
TV3 nuotr./Jurijus Smoriginas

Vyriausias projekto dalyvis – Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozukas Petkevičius „Šuolyje“ demonstruos savo sportinius sugebėjimus su savo dukters Miglės dukryte – dešimties metų anūke Nida, kuri yra šuolių į vandenį Lietuvos čempionė savo amžiaus grupėje. „Nidutė paveldėjo Juozuko gerą būdą ir sportinį veržlumą. Stengiamės daryti vis sudėtingesnius šuolius“, – sako trenerė Jolanta Railienė.

Gediminas Juodeika taip pat stebins. Žinomas vyras įkalbėjo su juo į vandenį šokti savo mamą Virginiją. Ponia V.Juodeikienė – 65 metų pensininkė, tačiau drąsos jai galėtų pavydėti ne tik moterys, bet ir vyrai.

TV3 nuotr./Deivis Norvilas
TV3 nuotr./Deivis Norvilas

TV3 jau anksčiau atskleidė, kad kol kas daugiausia žiūrovų simpatijų turintis Vitalijus Cololo šoks su savo televizijos laidų partnere – dainininke Dileta Meškaite, Eglė Straleckaitė neįtikėtiną pasirodymą sukurs su pirmuoju garsiausios šalies plaukikės Rūtos Meilutytės treneriu Giedriumi  Martinioniu, olimpietis Aleksandras Kazakevičius dovanos įspūdingą šuolį su savo mylimąja – Greta Lebedeva, Indrė Burlinskaitė šoks su mylimuoju – karatistu Dariumi Petrikausku, o Vidas Blekaitis – su Mis Lietuva Rūta Elžbieta Mazurevičiūte.

Kokią šuolio porą pristatys Monika Šalčiūtė ir koks bus „Šuolio“ debiutanto Petro Gražulio pirmasis pasirodymas?