Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Seimo narys Egidijus Vareikis: „Žmoną mušiau už nieką“

2014.03.31 14:26
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Egidijus Vareikis Vilniaus oro uoste

Priklausomybė nuo alkoholio, depresija, smurtas prieš žmoną ir bandymas nusižudyti – tai Seimo nario Egidijaus Vareikio gyvenimas, apie kurį jis pirmą kartą prabils šio pirmadienio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20.25 val. per LNK.

„Buvo laikotarpis, kai jaučiausi niekam nereikalingas, kliuvinys visiems aplinkiniams – kolegoms, draugams, šeimai. Norėjau baigti su viskuo. Mąsčiau apie pasitraukimą iš gyvenimo, ir pakėliau ranką prieš save, tačiau man nepavyko“, – atvirai pasakos E.Varekis, prieš keletą dienų atšventęs 56-ąjį gimtadienį.

Politikas prisipažins ir mušęs savo sutuoktinę. Tiesa, toks Egidijaus gyvenimas jau praeityje. Šiandien Seimo narys sėkmingai gydosi, o vieša išpažintis, kaip pats sako, viena gijimo dalių. Politikas lankė specialius terapijos kursus, pakeitė gyvenimo būdą, ir atrodo jam sekasi – jis neįtikėtinai pasikeitė fiziškai – atsikratė 20-ies kilogramų.

Nors dar prieš septynis mėnesius visa Lietuva stebėjo, kaip girtas ir sunkiai besiorientuojantis aplinkoje Seimo narys, dviejų vaikų tėvas  Egidijus Vareikis sunkiai vaikštinėja sostinės oro uoste. Politikas tuomet buvo susiruošęs į konferenciją Romoje, tačiau į lėktuvą nebuvo įleistas. Visa Lietuva matė, kaip gausiai susirinkusiems žurnalistams Seimo narys demonstravo maldaknyges ir katalikiškus leidinius, maigė išjungto kompiuterio klaviatūrą, susipainiojo laiduose, ir nerišliai aiškino problemų su alkoholiu nebeturintis. Tiesa, greta politiko žurnalistai tuomet rado tuščią stiklainiuką su alkoholio likučiais.

Ne mažiau dėmesio ponas Egidijus sulaukė ir keletą mėnesių prieš šou, kurį surengė oro uoste. Tramdyti girto politiko į jo paties namus vyko policijos pareigūnai, iškviesti Egidijaus Vareikio sutuoktinės. Moteris neapsikentė, kai parlamentaras jai du kartus sudavė ir grasino nusižudyti. Tąkart politikas išvežtas į Vilniaus psichikos sveikatos centrą. Tačiau nuo bet kokių komentarų Seimo narys kaskart susilaikydavo, ir, regis, pasislėpdavo.

Kas privertė iš pažiūros sėkmingą, auštą postą užimantį vyrą gerti daugiau nei 20 metų? Su kokiomis nuotaikomis jis pats stebėjo video įrašus, kuriuose buvo neblaivus oro uoste? Ir ar žmona, prieš kurią jis pakėlė ranką jam atleido? Jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20.25 val. per LNK.