Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

Saulius Urbonavičius–Samas: „Man pavyko atsisakyti alkoholio, todėl esu laimingas“

2014.05.13 18:13
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Saulius Urbonavičius-Samas

„Jeigu šiandien pradėčiau gerti, rasčiau tuos, kurie anais laikais su manimi gėrė. Man pavyko atsisakyti alkoholio, todėl esu laimingas. Alkoholis – tai žūtis nelygioje kovoje, bet kas už mus pakovos, jei ne mes patys“, – atvirai apie alkoholį kalba šio vakaro laidos „Viskas bus gerai“ svečias, grupės „BIX“ lyderis ir televizijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

„Mes tokie vaikinukai iš Panevėžio susitikome Šiauliuose ir iš to atsirado pirmasis grupės „BIX“ albumas – „Šiauliai yra žiurkių miestas“. Mums taip nepatiko tas miestas, o mus ilgai vadino grupe iš Šiaulių“, – prisiminimais dalinasi Samas. Žinomas vyras laidos metu atskleis, kaip vaikystės laikų šukuosena nulėmė jo pravardės atsiradimą, paaiškins, ką reiškia grupės BIX pavadinimas ir už ką jį vienu metu purtė KGB.

S.Urbonavičius-Samas juokins laidos vedėjas, kai pasakos, kaip per vieną naktį nufilmavo tris vaizdo klipus, o operatorius, išgirdęs, ką teks filmuoti, metė kamerą ir norėjo pabėgti. „Svajojau nusipjauti abi ausis, kad būčiau tikras menininkas. Keturis metus užsiėmiau tapyba. Pasakiau sau, kad prie tapybos grįšiu pensijoj, nes jai reikia vienatvės. Tapant reikia kentėti vienam, o grupėje kenčia visi“, – juokiasi Saulius ir atskleidžia savo svajonę.

„Svajoju, kad kai bus išrastos tokios mažytės kamerytės, galinčios žmogaus organizme nufilmuoti bakterijas, aš norėčiau kurti tokį realybės šou – kaip vyksta kova tarp bakterijų ir ląstelių. Realybės šou iš žmogaus organizmo“, – su užsidegimu pasakoja Samas.  

Kokią staigmeną svečiui paruošė laidos vedėjos? Kodėl Edita Užaitė puolė Samui ant kaklo ir apdovanojo jį bučiniu? Ir ką Saulius Urbonavičius vadina didžiausiu savo gyvenimo iššūkiu? Įdomus ir linksmas pokalbis su S.Urbonavičiumi-Samu – jau šį vakarą 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“.