Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Rusijos ekstrasensė išdavė Vladimiro Romanovo paslaptis

2014.03.27 11:29
Vladimiras Romanovas

Ar garsusis bėglys sugrįš į Lietuvą? Ar žmonės atgaus pinigus? Kas iš tiesų slypi už skandalingosios „Ūkio banko“ griūties? Šiuos dalykus ketvirtadienio vakarą TV3 eteryje aiškinsis ne tik gerai žinomi Lietuvos ekstrasensai, bet ir Iolanta Voronova iš Maskvos. Ši moteris, viena ryškiausių Ukrainos projekto „Ekstrasensų mūšis“ dalyvių, tik po ilgų derybų sutiko bendradarbiauti ir su TV3 laida „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“.

„Tai, ką pasakysiu, gali žinoti tik žmogus iš nuotraukos“, − intriguojančiame laidos anonse sako ekstrasensė, rankose laikydama bankininko Vladimiro Romanovo atvaizdą. Lietuvių projekto kūrėjai jai neatskleidė, kas įamžintas nuotraukoje ir kieno gimimo datą pateikė garsiai rusei, prieš jai atskleidžiant iki šiol negirdėtus dalykus apie vieno turtingiausių ir prieštaringiausiai vertinamų mūsų šalies žmonių.

„Aplink jį ir šiandien yra daug pinigų, bet jis nesijaučia saugus, nesijaučia laimingas šeimoje, nesijaučia suprastas“, − ketvirtadienio vakarą kalbės I.Voronova, nė nenutuokdama, kad dalija prognozes žmogui, kurio turtai dar visai neseniai buvo vertinami daugiau nei puse milijardo litų.

„Šioje istorijoje reikia ieškoti ne tik žmogaus iš nuotraukos, greta jo veikė dar viena labai svarbi persona“, − be užuolankų pasakė populiarių Ukrainos ir Rusijos projektų dalyvė, laikoma viena įtakingiausių Maskvos ekstrasensių.

Prieš keletą dienų Romanovas Maskvoje duotame interviu žurnalistams negailėjo aštrių žodžių Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei ir mūsų šalies teisėsaugai. Tuo metu visuomenei kilo dar daugiau klausimų, kodėl garsųjį bėglį sugeba rasti žiniasklaida, o niekaip neranda teisėsauga.

Ką apie tai sako Lietuvos prokurorai ir ką TV3 žiūrovams apie Vladimiro gyvenimą Rusijos sostinėje atskleis ekstrasensai? Ar pareigūnams jį pavyks sugrąžinti į Lietuvą? Kuo baigsis garsioji Ūkio banko byla? Ko iki šiol nežinojome apie Romanovo gyvenimą? Netikėta ekstrasensų tiesa – šį ketvirtadienį 20.00 val. TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“.