Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Romeo vaidmens trokštantis Tadas: „Tarp mūsų su Bjelle – chemija, ne meilė“

2013.11.05 16:02
TV3 nuotr. / Tadas Juodsnukis ir Bjelle

Lapkričio 9 dieną 19.00 val. TV3 muzikos šou „Romeo ir Džiuljeta“ dalyviai parodys, kas yra tikrai kovingas šeštadienis. Veiksmo scenų reikalaujanti vakaro tema ir jausmingi pasirodymai dovanos adrenaliną ir kaitins kraują. Romeo ir Džiuljetos pora šį kartą taps Bjelle ir Tadas Juodsnukis. Ar šis duetas keliaus į finalines kovas? O gal pavieniui Romeo ir Džiuljetos arijas atliksiantys Jonas Čepulis ir Silvija Pankūnaitė bus arčiau tikslo?

Šeštadienį TV3 projekto „Romeo ir Džiuljeta“ gerbėjai pamatys laidą, pažymėtą skaičiais 007. „Bondiadai“ prilygstantis emocijų užtaisas sproginės nuo pat pirmojo pasirodymo. Scenoje skambės veiksmo filmų garso takeliai, o dalyvių akyse degs ryžtas nugalėti. Juk po šios laidos pergalė taps ranka pasiekiama, nes beliks pagrindinės – finalinės kovos, lemiančios svajonių išsipildymą: du patys talentingiausi dalyviai keliaus į roko operą „Romeo ir Džiuljeta“. Gruodžio 10 bei 15 dienomis drauge su būriu scenos meistrų jie pasirodys didžiausiose šalies arenose Kaune ir Vilniuje.

Kuri TV3 projekte rungtyniaujanti pora pelnys pagrindinį prizą – Romeo ir Džiuljetos vaidmenis, paaiškės jau lapkričio pabaigoje. Kol kas visi dalyviai mėgina įtikinti žiūrovus ir komisiją esą verčiausi. Šeštadienį legendinę įsimylėjėlių porą bandys įkūnyti Tadas ir Bjelle. Nors tarp jų – pastebimas ūgio skirtumas, duetas jį sėkmingai maskuos per visą sceną plazdančiu audeklu, kuris pavirs jų meilės guolio patalais.

Daug laiko pasirodymo repeticijoms paskyręs Tadas tikino, kad tarp judviejų su Bjelle užsimezgė ryšys. „Tarp mūsų yra chemija. Kartoju – chemija, ne meilė, – užkulisiuose juokėsi charizmatiškasis  atlikėjas. – Su Bjelle viskas faina, mūsų darbiniai santykiai labai geri. Žinoma, ji galėtų būti mano scenos Džiuljeta. Bet kol kas anksti kalbėti. Svarbiausia, kad partnerę galėtum įsimylėti scenoje, o ne mylėti gyvenime.“

Į Romeo vaidmenį rimtai pretenduojantis vaikinas auditoriją pavergia ne tik puikiais vokaliniais sugebėjimais, bet ir savo įvaizdžiu. Tadas džiaugiasi, kad šiame šou turi sąlygas skleisti roko kultūrą. „Tai ne alus ir degtinė, riebaluoti plaukai, o vidinė laisvė, kova“, – sako T.Juodsnukis.

O ar jis galėtų išsižadėti savo ilgų plaukų, jei to reikalautų „Romeo ir Džiuljetos“ režisierius? „Plaukai bus tol, kol leis gamta. Tai yra mano sielos laisvė ir mano rokenrolas“, – nukerta TV3 projekto dalyvis.

Kuriam vaikinui šeštadienį geriau pasiseks įkūnyti Romeo: Tadui ar Jonui? O kuri mergina labiau priartės prie Džiuljetos vaidmens – Bjelle ar Silvija? Visi atsakymai – muzikiniame šou „Romeo ir Džiuljeta“ jau šeštadienį 19.00 val. per TV3.

TV3 nuotr./Tadas Juodsnukis ir Bjelle
TV3 nuotr./Tadas Juodsnukis ir Bjelle