Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Rinkimų naktį per „Info TV“ – Rasos Tapinienės ir Viktoro Jakovlevo rinkiminis žinių kokteilis

2014.05.09 17:13
„Info TV“ nuotr. / Rasa Tapinienė ir Viktoras Jakovlevas

Vos uždarius rinkimų apylinkes, „Info TV“ eteryje 20.00 val. darbą pradės speciali laida „Info diena“. Kaip vyko rinkimai, ar kam pavyks su Dalia Grybauskaite prasiveržti į antrąjį turą – iš Vyriausiosios rinkimų komisijos ir kandidatų štabų praneš „Info dienos“ žurnalistai.

„Rinkimų naktį dirbsime tiek, kiek reikės – kol sužinosime rinkimų rezultatus.  Žiūrovams pateiksime aktualiausią informaciją ir komentarus“ , – sako „Info dienos“ vedėjai Rasa Tapinienė ir Viktoras Jakovlevas.

Specialioje „Info dienoje“ svečiuosis visi 7 kandidatai, Seimo ir Vyriausybės vadovai, partijų lyderiai, rinkimų kampaniją vertins žinomi politologai ir apžvalgininkai. „Žiūrovams parengėme tikrą žinių kokteilį – svečius studijoje keis tiesioginės transliacijos iš rinkiminių štabų, šmaikštūs reportažai apie kandidatus, jų žmonų išpažintys“, – teigia V.Jakovlevas.

„Info dienos“ vedėjai eteryje bendraus ne tik su laidos svečiais – „Info diena“ rinkimų naktį dirbs kartu su  specialia LNK laida „Prezidento rinkimai 2014“, kurią ves Rūta Mikelkevičiūtė.

Rinkiminės dūzgės per LNK kanalą prasidės 20.30 val., užsidarius balsadėžėms ir nutilus rinkimų karštinei. „Po labai neįdomios, sakyčiau, nuobodžios rinkimų kampanijos pakviesime į smagų šou, savotiškas dūzges, per kurias lauksime prezidento rinkimų rezultatų. Su vienais švęsime, kitiems padėsime džiovinti ašaras. Planuojame transliuoti iki pat vidurnakčio“, – sako specialios LNK laidos „Prezidento rinkimai“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė

LNK studijoje laukiama kandidatų į prezidentus, jų šeimos narių, jų komandų. Juos čia su savo klausimais pasitiks rinkėjai – kultūros veikėjai, mokytojai, medikai, pensininkai. Tiesiogiai klausimus uždavinės ir į studiją skambinantys žmonės. „Visa Lietuva kalbės su būsimu prezidentu. Klaus, kas jiems rūpi. Norime parodyti tikrą, paprastą, žmogišką kandidato veidą, o ne rinkiminį fasadą“, – sako Mikelkevičiūtė.

Pasak specialios laidos vedėjos, vakaras bus linksmas ir intriguojantis, nes į vakarėlį atvyksta „Dviračio šou“ personažai. „Dviračio“ lenkas laukia nesulaukia susitikimo su Valdemaru Tomaševskiu, gal net su Jolanta Paulauskiene, o socdemų Larisa turi ko paklausti socialdemokratų atstovo, prezidento rinkimuose, Zigmanto Balčyčio. Bus daug staigmenų, kurių atskleisti negaliu, kad jų nesugadinčiau“, – juokėsi R.Mikelkevičiūtė.

Pasak Rūtos, humoro jausmas – vienas iš protingo žmogaus bruožų. „Todėl bus smagu matyti, kaip būsimiesiems prezidentams seksis bendrauti su „Dviračio šou“ personažais“, – pridūrė Rūta.