Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

Ragana vadinama Adelė Karaliūnaitė: „Gyvūnai turi paranormalių galių“

2014.03.28 13:14
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Adelė Karaliūnaitė

„Gyvūnai įvertina aplinką visais septyniais savo pojūčiais. Jie sukoncentruoja visus turimus gebėjimus, todėl ta nuojauta, kurią jie jaučia, yra labai stipri“, – sako ragana vadinama viena garsiausių Lietuvos žolininkių, dainininkės Gintarės Karaliūnaitės mama Adelė.

Veterinarijos gydytoja A.Karaliūnaitė tvirtina, kad gyvūnai turi paranormalių gebėjimų, jie jaučia energetiškai blogas vietas ir gali net išpranašauti mirtį. Pasak žinomos žolininkės, katės ne veltui vadinamos dvasių regėtojomis. Jos puikiai geba ne tik nujausti mirtinas ligas, bet ir jas gydyti.

„Kartą į neviltį puolę tėvai man atvežė mergaitę, kuriai gydytojų diagnozė buvo negailestinga. Tik įėjusią pro duris ją iškart nusekė mano katytė ir atsigulė būtent toje vietoje, kurioje mergaitei buvo pažeisti limfmazgiai. Aš padovanojau tą katytę ir pasakiau tėvams: mergaitė gyvens tiek, kiek gyvens katė, gal net ilgiau“, – laidos „Pasaulis X“ kūrėjams atskleidžia A.Karaliūnaitė.  

Garsi verslininkė, interjero dizainerė ir aktyvi kovotoja už gyvūnų teises Rutha van Calcar įsitikinusi, kad žmogų ir gyvūną sieja fenomenalus ryšys, tačiau dažnai žmonės to neįvertina. Pasak žinomos moters, namie auginančios įvairiausius gyvūnus, pradedant šunimis ir baigiant avimis bei arkliais, laimingesnis žmogus yra tas, kuris laiko bent vieną gyvūną.  

„Jie nekalba žodžiais, gyvūnai turi savo elgesio kodą. Ne kūno kalbą, o būtent elgesio kodą, kuris keičiasi, jeigu mano gyvenime kažkas keičiasi“, – pasakoja R.Van Calcar.

Laidos kūrėjai kalbino ir žinomą fotomenininkę, renginių organizatorę Jurgą Anusauskienę. Garsi moteris prisipažįsta, kad laukiniai gyvūnai ją ypač traukia. „Kas kažkiek laiko jaučiu poreikį pabendrauti su laukiniais gyvūnais. Aš kartais juokauju, kad būtent taip išsivalau organizmą“, – teigia J.Anusauskienė.

Paranormalios gyvūnų galios: kaip jie jaučia mirtinas ligas ir ar gali jas išgydyti? „Pasaulis X“ – jau šį vakarą 20.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.