Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Laidoje „Prajuokink mane“ Pupų Dėdė privertė šokti net Algį Ramanauską

2014.04.10 13:14
Nerijaus Bikulčiaus nuotr. / Pupų Dėdė su šuniukais

Juokais plyštantis BTV humoro šou „Prajuokink mane“ žiūrovus sveikins su artėjančia tarptautine aviacijos ir kosmonautikos diena. Ta proga laidoje išvysite daug skraidančių arba kosmonautiškų juokų, pokštų ir... nenusisekusių bandymų juokauti.

Solidus vyriškis Kazys iš Molėtų į „Prajuokink mane“ sceną žengs pasidabinęs ilgų plaukų peruku. Deja, vyras neatskleis, kieno šis perukas. Jis prisipažins, jog atėjo čia atsiimti iš Violetos dešimt litų. Prasidėjus pasirodymui Kazys išpyškins poemą apie M.Stonkų, A.Ramanauską ir Violetą, prieš kurią net parklups ant kelių. Galiausiai V.Mičiulienė atsidusdama tars: „Tik tokiems vyrams aš patinku...“

Žavi senjorė Albina Kristina iš Kelmės vos tik žengusi į „Prajuokink mane“ areną, komisijos narius užpuls mįslėmis ir suktais klausimais. Galiausiai privertusi visus pasiduoti, Albina Kristina paklus laidos tvarkai ir ims juokinti. Keisčiausia, jog anekdotai senesni net už pačią pasakotoją, bus juokingi ne tik komisijos nariams, bet ir laidos vedėjui A.Ramanauskui. Pastarasis pasibaigus dalyvės pasirodymui maldaus, jog ši papasakotų dar vieną anekdotą.

Galiausiai „Prajuokink mane“ laidoje pasirodys renginių vedėja Kristina iš Klaipėdos. Charizmatiška mergina teigs, jog atliks tai, ko pati, būdama vestuvių vedėja, prašo iš vestuvėse dalyvaujančių vyrų. Kristina istorijas pasakos įsikišusi į burną daug čiulpinukų. Komisijos narys M.Stonkus su nuostaba ištars: „Kristina, tavo burna tokia didelė, kad tu gali ją nuomoti kaip pokylių salę...“

Taip pat laidoje pamatysite seniai matyto Pupų Dėdės pasirodymą, kurio metu šoks net laidos vedėjas Algis Ramanauskas.

Šiuos ir kitus juokus bei bandymus juokinti, matysite „Prajuokink mane“ laidoje šio ketvirtadienio vakarą 20.30 val. per BTV.