Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

Prodiuserė Laura Paukštė: „Jei nori būti žvaigžde, nevalia eiti į sceną purvinais batais”

2014.05.14 15:43
BTV nuotr. / Laura Paukštė

Šį trečiadienio vakarą 20.30 val. BTV pokalbių laidos „Yra kaip” yra studijoje – buvę ir esami realybės šou dalyviai bei tie, kurie svajoja tapti pripažintomis šou verslo asmenybėmis Lietuvoje.

Pirmuosius žingsnius atlikėjo karjeroje žengiantis muzikos prodiuserės Dainos Bilevičiūtės mokinys Romanas Titarenko prisipažins – dainuoti jis svajojo nuo mažumės, jau dalyvavo keliuose muzikiniuose projektuose, tačiau iki šiol viskas, ką girdėjo – pagyros dėl unikalaus balso, bet tuo pačiu ir kritika.

„Jei jau nori būti žvaigžde, turi gerbti savo žiūrovą ir klausytoją. Negali į laidą ateiti purvinais batais ir tikėtis, kad pavergsi visus balsu”, – studijoje Romanui rėš žinoma TV laidų prodiuserė Laura Paukštė, pirštu dūrusi į purvinus Romano batus.

BTV nuotr./Purvini batai
BTV nuotr./Purvini batai

Prieš dešimtmetį „Be tabu žmogaus” rinkimuose antrą vietą laimėjusi Alina, kartu su Sidonija tuo metu vykusi į Gran Kanariją prisipažins – tokia tolima kelionė buvo vienintelį kartą jos gyvenime ir iki šiol ji dalyvavimą TV realybės šou prisimena kaip geriausią dalyką. „Tada aš buvau kaip žvaigždė. Nepaisant to, kad praėjo jau dešimt metų, žmonės mane dar prisimena ir užkalbina, pasako kažką malonaus”, – pasakos Alina.

Kitas pašnekovas, kultinio realybės šou „Kelias į žvaigždes” nugalėtojas Anatolij Olenkin bus atviras – atsigauti po laimėjimo prireikė ne vieno mėnesio.

„Po realybės šou turėjau mokytis gyventi iš naujo. Įvyko skaudžios skyrybos su mergina, tad buvo minčių net apie emigraciją”, – pasakos Anatolijus.