Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų rezultatai – specialiose LNK ir Info TV laidose sekmadienį

2014.05.22 20:17
„Info TV“ nuotr. / Rasa Tapinienė ir Viktoras Jakovlevas

Rinkiminį sekmadienio vakarą LNK ir Info TV kanalai pasiūlys specialias laidas, kuriose žiūrovus informuos apie prezidento ir Europos Parlamento rinkimų rezultatus.

18.30 LNK rengia specialią LNK žinių ir „Alfa savaitės“ laidą, kurią ves Lina Kairytė ir Tomas Dapkus. Vėliau programoje,  22.50 val., LNK žinių tarnyba specialioje laidoje informuos apie naujausius rinkimų rezultatus.

Info TV specialią transliaciją pradės 20.00 val., tik užsidarius balsadėžėms. „Bus karšta rinkimų laida su prezidento, Europos parlamento ir net Ukrainos prezidento rinkimais. Naujienų daug, jos svarbios ne tik Lietuvai, Europai, bet ir visam pasauliui, todėl transliuosime tol, kol pranešime visus svarbiausius rezultatus“, – sako „Info dienos“ žinių tarnybos vadovė Inga Larionovaitė. Specialią „Info dieną“ ves Rasa Tapinienė ir Viktoras Jakovlevas.

„Rinkimuose „be pasirinkimo“ atsirado pasirinkimas – Lietuva nuspręs, kuris vertesnis būti prezidentu. „INFO diena“, kaip ir prieš dvi savaites, dirbs, kol bus suskaičiuotas paskutinis balsas“, – sako laidos vedėjai.  

Sekmadienio naktį taip pat paaiškės, kas bus tie vienuolika Lietuvos politikų, kurie vyks dirbti į Europos Parlamentą ir ką šalies vadovu išsirinks Rusijos agresiją išgyvenanti Ukraina.

Naujausius rinkimų duomenis praneš „Info dienos“ žurnalistai, dirbsiantys Vyriausiojoje rinkimų komisijoje, kandidatų ir partijų štabuose. „Info dienos“ studijoje rinkimų kampaniją ir rezultatus vertins partijų lyderiai, politologai ir apžvalgininkai. Rinkimus Ukrainoje komentuos diplomatai ir šioje šalyje gyvenantys lietuviai.