Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

„Prajuokink mane“ prabils įvairiausiomis lietuviškomis tarmėmis

2014.04.03 16:10
BTV nuotr. / Mantas Stonkus

Vienas juokingiausių humoro šou Lietuvoje „Prajuokink mane“ šį ketvirtadienio vakarą per BTV televiziją savo žiūrovus džiugins bandančių juokinti gausa. Komisijos nariai aukštaitė Violeta Mičiulienė ir žemaitis Mantas Stonkus kvatosis arba sėdės it žado netekę – priklausys nuo dalyvio išmonės.

Štai visiems puikiai žinomas Betmenas iš Vilniaus, arba Renatas, bandys kalbėti žemaitiškai. Tačiau užkietėjęs plungiškis M.Stonkus pasipiktins, kad Betmenas kalba ne žemaičių tarme. „Aš žemaitis, bet per tarybinius laikus pamiršau...“ – prisipažins Betmenas. Galiausiai laidos vedėjas pavadins Renatą zuikučiu ir visi prapliups kvatotis.

Taip pat apsilankys Dovilė iš Biržų rajono, arba Rožė iš kaimo. Mergina pasidabinusi močiutės atributika pasakos kaimo istorijas apie kopūstus ir kitas daržoves. Na, o galiausiai pajutusį tiksintį laikrodį griebsis paskutinio šiaudo ir nusisegusi liemenėlę ją pames ant „Prajuokink mane“ grindų.

Dar matysime Stanislavos iš Pasvalio aukštaitišką pasirodymą. Moteris įjos į sceną ant medinio žirgo, jį pririš ir teigs, kad yra pasiruošusi juokinti. Moteriškė pasakos istorijas iš vaikystės, o komisijos nariai kvatosis iš įvairiausių netikėtumų. Galiausiai pasibaigus pasirodymui M.Stonkus Stanislavai patars: „Jei josite šiuo žirgu autostrada, gali išvežti su mėlynais žiburėliais.“

„Prajuokink mane“ svečiuosis dainininkai Liveta ir Petras Kazlauskai – nepraleiskite jų pasirodymo! Šiuos ir kitus juokus bei bandymus juokinti matysite „Prajuokink mane“ laidoje šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. per BTV televiziją.