Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Prajuokink mane“ – Mindaugas Sėjūnas bučiuos Violetos Mičiulienės kojas

2014.03.06 13:42
BTV nuotr. / Kadras iš laidos „Prajuokink mane“

Šio ketvirtadienio vakarą 20.30 val. BTV televizijoje – „Prajuokink mane“ vakaras. Puikios nuotaikos, humoro, juoko, šviesų ir šypsenų dozė. Laidos vedėjas Algis Ramanauskas sveikins visas moteris, merginas, mamas, seseris, Graužinienes ir Pavilionienes su artėjančia Moters diena. Komisijos narys Mindaugas Sėjūnas puls ant kelių prieš Violetą Mičiulienę ir ims bučiuoti jai kojas.

Tęsiant moters dienos temą, laidoje „Prajuokink mane“ pasirodys Stanislovas Jonas iš Utenos rajono. Tačiau scenoje jis įkūnys devyniolikmetę Magdutę. Stanislovas bus pasidabinęs gražia suknele,  makiažu ir liaunu balseliu. Magdutė atliks keletą muzikinių kūrinių, tačiau vedėjas A.Ramanauskas Stanislovui siūlys šokti ant komisijos narių stalo ir užmaukšlinti sijoną M.Sėjūnui ant galvos.

Na, o moterys šioje laidoje tiesiog šuoliuos lyg ant žirgų ir švęs savo dieną. Lygiai taip pat elgsis ir Elytė iš Telšių, kuri į „Prajuokink mane“ studiją atjos risčia. Paklausta, ką nuveikė per gyvenimą, moteris pasakosis, jog teko ne tik perinti viščiukus, bet ir pabūti kultūros namų direktore. Tačiau pridurs, jog tokiose pareigose išbuvo vos tris mėnesius... Na, o komisijos narius Elytė bandys juokinti žemaitiškomis istorijomis apie pornografiją.

Galiausiai lyriškumo ir švelnumo atneš paslaptingas jaunuolis Aidas iš Vilniaus. „Jaučiuosi kiek iškritęs iš konteksto“ – besisveikindamas tars vaikinas. Prisistatęs Bajarskio anūku, Aidas prisipažins, kad visą gyvenimą gėrė, po to rūkė, vėliau mylėjo, o po to pradėjo rašyti poeziją. Būtent šiuo literatūros stebuklu Aidas džiugins ne tik moteris, komisijos narius, bet ir laidos žiūrovus.

Taip pat laidoje matysite grupės „Rugiagėlių berniukai“ šventinį pasirodymą.