Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Populiariausias turkų serialas „Karadajus“ – per TV1

2014.05.28 14:25
TV1 nuotr. / Serialio „Karadajus“ plakatas

Moteris mylintis TV1 pristato tikrą vasaros uogą savo žiūrovėms – populiariausią 2013-ųjų Turkijos serialą. Svajonių pora – gražioji Berguzar Korel iš žiūrovų pamilto serialo „Tūkstantis ir viena naktis“ ir Kenanas Imirzalioglu iš „Keršto“ – jau netrukus pasirodys naujame turkiškame seriale „Karadajus“.

Tik pradėtas rodyti Turkijoje, serialas buvo apipiltas „Ayaklı Gazete TV Stars Awards“, „Oscars of Media“, „Golden Butterfly Awards“, „Golden Lion Awards“ apdovanojimais geriausio aktoriaus, aktorės, režisieriaus, serialo, scenarijaus nominacijose.

„Karadajus“ – tai stipri ir jaudinanti istorija apie garbę,  kerštą ir meilę. Serialas nukels į 1973-ųjų Stambulą, čia 35-erių Mahiras laimingai gyvena su savo tėvo batsiuvio šeima. Jo tėvas Naziras – aukštos moralės, gerbiamas žmogus. Tačiau sūnaus vestuvių išvakarėse Naziras nuteisiamas myriop už žmogžudystę, kurios neįvykdė.

Mahiras tampa šeimos galva ir visomis jėgomis, netgi  aukodamas savo asmeninę laimę, ieško tikrojo kaltininko. Tačiau įvykiai pasisuka netikėta linkme: jis įsimyli teisėją, kurios rankose – jo tėvo likimas.

Serialas „Karadajus“ – 20.00 val. šiokiadieniais per TV1 nuo birželio 3 dienos.

 

Žymės: