Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Populiariausias muzikinis projektas „X Faktorius“ – pasiekė mediumą

2014.01.03 19:20
TV3 nuotr. / „X Faktoriaus“ dalyviai

Pirmąjį naujųjų metų sekmadienį populiariausias TV3 televizijos muzikinis projektas „X Faktorius“ pasieks projekto mediumą. Įveikęs penkis scenos konkurentus, likęs dalyvių septynetas žengia į antrąją projekto dalį. Tai patys talentingiausi, charizmatiškiausi ir didžiausias žiūrovų simpatijas pelnę dalyviai, kurie pasiruošę įveikti naują iššūkį: nuo šiol kiekvieną sekmadienį gerbėjams jie dovanos net po du išskirtinius pasirodymus.

Visai prieš pirmąsias tiesiogines transliacijas dalyviai specialioje fotosesijoje įkūnijo patrauklius personažus ar bent jau davė užuominą apie tai, kas slepiasi dar nepažintose jų širdyse. Ar kiekvieną sekmadienį dalyviams padovanojus tiek jausmų, išgyvenimų ir įvairiausių persikūnijimų į atliekamų dainų personažus, TV3 žiūrovai juos spėjo iš tikrųjų pažinti?

Angeliško vardo savininkei – Anželai, žiūrovų dėmesio netrūksta – jie saugo įspūdingo balso savininkę, aktyviai už ją balsuodami. Specialioje fotosesijoje mergina pasipuošė angelo sparnais. Tuo tarpu prieš objektyvą valiūkiška princese virtusi Neringa žiūrovams sukelia visą puokštę įvairiausių jausmų – ji nuolat vaikšto plonu lynu ant iškritimo ribos. Kūrybingasis, vis dar savo stiliaus scenoje ieškantis Audrius fotosesijoje įkūnijo romantišką herojų.
 
Paprasti, kiekvienam kažkuo artimi „Žemaitukai“ „X Faktoriuje“ atsiskleidė bene nuo pirmos akimirkos, todėl fotosesijoje buvo tiesiog savimi. Tuo tarpu santūrioji, dievišku balsu apdovanota Ieva vis labiau ir labiau žiūrovams atskleidžia savo prieštaraujančią rokerišką sielą, puikiai įkūnytą fotosesijoje.

Vyriškas, žavintis, patikimas ir savas – lyg patyręs šou pasaulio herojus – toks fotosesijoje ir scenoje atrodo Žygis. Visapusiška, talentais, užsispyrimu ir grožiu apdovanota Skaistė lengvai ir sklandžiai žengia savo svajonių projekto keliu – fotosesijoje ji apsigobė perregima skraiste.

Kokį dar įvaizdį, pasirodymus ir kelią į žiūrovų širdis pasirinks šis projekto septynetukas – pamatysime jau  netrukus. Šeštoji „X Faktoriaus“ tiesioginė transliacija – šį sekmadienį 19.30 val. per TV3.

Galeriją žiūrėkite čia