Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Po „Taip.Ne“ filmavimo Linas Kunigėlis ir Nerijus Kesminas kraus bendrą lagaminą

2014.04.16 16:27
LRT nuotr. / Saulenis Pociūnas ir Modesta Morauskaitė

Šio ketvirtadienio žaidimas „Taip.Ne“ bus ne tik azartiškas, bet ir sportiškas: visada kažką originalaus, išskirtinio ir nenuspėjamo sugalvojantis Arūnas Valinskas šįkart surengė eksperimentą ir, į vieną žaidimą sukvietęs garsius sporto komentatorius, nusprendė patikrinti, ar pelnytai jie užima garbingas pozicijas sporto pasaulyje. Laidos tema – olimpinės sporto šakos.

Patekę į žaidėjų kėdes Linas Kunigėlis ir Nerijus Kesminas visų pirma turėjo atlaikyti intriguojančius laidos vedėjo klausimus apie kuriozus komentuojant rungtynes. N.Kesminas teigė riebių keiksmažodžių ribos dar nepasiekęs, tačiau prisipažino: „Pripjoviau grybų.“ Kokią L.Kunigėlio jau pasiektą ribą vis dar apeina N.Kesminas, sužinosime jau šį ketvirtadienį, 19.20 val. LRT televizijos eteryje.

A.Valinskas sudalyvauti žaidime pakvietė ir savo kolegę, su kuria debiutavo kaip snieglenčių sporto komentatorius, – Modestą Morauskaitę. Žavi, Lietuvos olimpine viltimi A.Valinsko tituluojama sportininkė žaidimui buvo suporuota su dar vienu komentavimo veteranu, LRT sporto žurnalistu  Sauleniu Pociūnu. Vienas gamtos kataklizmas jų žaidimo startui pakišo koją. Koks, žiūrovai sužinos jau ketvirtadienio vakarą.

Ar puikus savo srities išmanymas nenuves sporto komentatorių į labirintą, iš kurio kartais neįmanoma išeiti? „Taip.Ne“ kūrėjai atskleidžia, kad viena žaidėjų pora į finalą žengs ramūs kaip belgai. Taip pat paaiškės, kodėl N.Kesminas su L.Kunigėliu po filmavimo krauna bendrą lagaminą į šiltus kraštus.