Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Po antro pasirodymo LNK „Šokiuose ant ledo“ iškrito Justino Lapatinsko pora

2014.03.24 12:02
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Justinas Lapatinskas

Pirmą kartą ant ledo – vyrų duetas. Erikos Vitulskienės ašaros, kad ji negali šokti su pačiūžomis dėl traumos. Po ilgos pertraukos – Vytenio Pauliukaičio pasirodymas LNK eteryje. Ir... dar vienas elegantiškas Olgos Filatovos – Kontrimienės sukurtas įvaizdis žaviajai Ingai Jankauskaitei.

LNK šou „Šokiai ant ledo“ visada dovanoja grožį ir konkursinę įtampą ant „Akropolio“ ledo. Šį sekmadienį projekte poros savo pasirodymus rengė skirtingų šalių tema – buvo ir Prancūzija, ir Japonija, ir Graikija, Rusija, ir Amerika, ir Lietuva.

Mediumą švenčiantis LNK šou įgauna pagreitį – poros vis geriau šoka techniškai, didėja greitis, o šuoliukai tampa fantastiški.

Komisija daugiausiai balų davė Vaidai Genytei ir Tomui Katukevičiui , o mažiausiai – naujokams Justinui Lapatinskui ir Živilei Atkočiūnienei. Tai buvo blogas ženklas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Sportinių šokių žvaigždė Katerina Voropaj ir daugkartinis Lietuvos čempionas Aidas Reklys
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Sportinių šokių žvaigždė Katerina Voropaj ir daugkartinis Lietuvos čempionas Aidas Reklys

Žiūrovai daugiausiai balsų skyrė Aido ir Katerinos porai. Visą laidą Aidas ir Katerina buvo paskutinieji žiūrovų lentelėje, bet po įspūdingo pasirodymo, kuriame šoko ne tik jie patys, bet ir dvi Aido mokinės japonės, pora iš karto šovė į turnyrinės žiūrovų balavimo lentelės viršų.

Susumavus žiūrovų ir komisijos vertinimus, dviejose paskutinėse vietose liko Justino Lapatinsko ir Živilės Atkočiūnienės bei Andriaus Butkaus ir Alisos Miškovskos poros.  Galutinį balsą tarė komisija. Vienbalsiai iš dviejų porų komisija pasirinko Andriaus ir Alisos duetą, o ant ledo, arba, ties sakant, be ledo liko Justino Lapatinsko ir Živilės Atkočiūnienės pora.

Bet tai nėra pabaiga. Vieną iš iškritusių porų į šou galės grąžinti LNK paskyros „Facebook“ gerbėjai.

Galeriją žiūrėkite čia