Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Pirmojoje šio sezono laidoje „Tapatybė.lt“ – kylančios išeivijos žvaigždės

2013.10.19 13:11
LRT nuotr. / Inesa Bakanauskaitė

Išeivijai transliuojantis televizijos kanalas „LRT Lituanica“ pradeda naują sezoną. Jau šį šeštadienį, spalio 19 d., pirmoji sezono laida „Tapatybė.lt“ kviečia į pažintį su kylančia Didžiosios Britanijos sportinių šokių žvaigžde – 12-mete lietuvaite Inesa Bakanauskaite.

Kartu su šokių partneriu anglu Sasha Wardu Inesa Bakanauskaitė gali didžiuotis patekusi į geriausių porų iki 14 metų amžiaus trejetuką Britanijoje. Nuo 4 metų ant parketo besisukančią Inesą šiandien treniruoja Londone gyvenanti buvusi „Sūkurio” šokėja, dabar – žinoma sportinių šokių trenerė bei teisėja Snieguolė Naujokaitytė-Wood. „Pasaulyje yra labai daug puikius rezultatus rodančių lietuvių šokėjų. Man labai malonu dirbti su lietuviais, ypač – su vaikais”, – pasakoja Snieguolė.

Jau kelerius metus tik per Kalėdas ir Naujuosius Metus atostogaujanti Inesa prisipažįsta, kad šokti jai labai patinka ir kad nė kiek nesigaili visą savo laisvalaikį atiduodama treniruotėms keliuose Anglijos miestuose arba varžyboms, vykstančioms įvairiose Europos šalyse. Tiek pati šokėja, tiek jos tėvai įsitikinę – kad sektųsi, reikia aukoti daug laiko ir jėgų. „Labai palaikome dukrą, norime, jog ji realizuotų visas savo svajones”, – prisipažįsta mergaitės mama, taip pat profesionali šokėja Sigita.

Taip pat laidoje – pažintis su dar vienu aktyviu išeivijos jaunuoliu Tomu Bieliūnu – muzikantu, garso studijos įkūrėju ir ekstremalaus sporto mėgėju bei pasakojimas apie žurnalisto Andriaus Tapino romano „Vilko valanda“ sėkmę Londone.

Išeiviams aktualios temos – per „LRT Lituanicą“ šeštadienį 23.15 val. Lietuvos laiku.