Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

Petro Nausėdos viltys sugrįžti į „Šokius ant ledo“ dūžta

2014.03.20 15:35
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Alisa Miškovska ir Andrius Butkus

Prieš pat projekto LNK „Šokiai ant ledo“ premjerą traumą patyręs ledo ritulininkas Petras Nausėda dar tikėjosi, jog pavyks sugrįžti į projektą, tačiau daktarų prognozės griežtos – laukia keturių mėnesių reabilitacija ir operacija.

„Vienu metu jau tikėjausi, kad viskas pasibaigs sėkmingai, tačiau trauma rimtesnė nei galvojau. Šiuo metu mano gyvenime aktyvus gyvenimas sustojo“, – pasakojo P.Nausėda, patyręs rankos traumą. Sportišką gyvenimo būdą propaguojantis vyras kuriam laikui turės pamiršti ne tik šokius ant ledo, bet ir ledo ritulį.

„Paskutinė daktarų prognozė buvo tokia: keturis mėnesius lankysiuos reabilitacijoje, tada laukia operacija, o po jos – dar viena keturių mėnesių reabilitacija“, – pasakojo Petras, kasdien praleidžiantis po keturias valandas gydymo centruose.

Tačiau vyras džiaugiasi, jog jo partnerė Alisa gavo rimtą šokėją – Andrių Butkų. „Stebiu visus jų pasirodymus, ypač patiko praėjusio sekmadienio šokis pasakų tema. Andrius puikiai čiuožia, Alisa nori nugalėti – ko daugiau reikia. Džiaugiuosi už juos ir manau, jog jie perspektyvi pora, – kalbėjo ledo ritulio žaidėjas. – Kai tik turiu galimybę, projektą stebiu gyvai „Akropolyje“ arba prie televizijos ekrano, kviečiu ir kitus palaikyti savo partnerę“.

Šį sekmadienį projekto tema – šalys. Kaip seksis Alisos ir Andriaus porai bei kitiems dalyviams, žiūrovai išvys jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.