Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Petras Gražulis viešai atsiprašė už savo elgesį „KK2 penktadienio“ laidoje

2014.01.21 16:26
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Petras Gražulis

Seimo narys Petras Gražulis vis dažniau rėkia ir tranko durimis. Politiką iš pusiausvyros išveda ne tik gėjai, lesbiečiai, transvestitai, bet ir prostitutės. Tiksliau, vien šio žodžio pavartojimas.

Paskutinis Petro Gražulio emocijų protrūkis įvyko „KK2 penktadienio“ laidoje. Filmavimo metu Petras pamatė reportažą apie prostitutę! Petras sunerimo. Plaštakė papasakojo, kad susitinka su Seimo nariu. Tačiau Gražulis nekaltas, nors  vis tiek baisiai pasiuto! Iškoliojo laidos prodiuserį, žurnalistus, vedėjus, susirinko dovanų atneštą tortą ir koldūnus ir trenkęs durimis išbėgo lauk.

Ir tik pažiūrėjęs „KK2 penktadienio“ laidą per LNK, Gražulis suprato, kad pasielgė baisiai negražiai...  Mat jam pasivaideno, kad prostitutė sako, kad jos guolyje voliojosi Petras. Tuo tarpu viskas buvo priešingai.

„Reikia rast jėgų atsiprašyt ir prodiuserio, ir žurnalistų ir visu kitų, dėl to, kad išėjau iš laidos. Aš kažkaip kitaip supratau. Žinot, emocijos, man pasirodė, kad mane apkaltino tuo, ko niekada nebuvo, todėl sureagavau galbūt neadekvačiai“, - antradienio KK2 laidoje 19.30 val. aiškins Petras.

Petras Gražulis sako, kad  jam vis sunkiau susivaldyti. Aplink – vieni priešai. Įvairiausi iškrypėliai ir ištvirkėliai. Jie jį persekioja, kaip sovietiniais laikais KGB.