Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

LNK kurs lietuvišką „Blogiausios mano gyvenimo savaitės“ versiją

2013.10.25 13:15
LNK nuotr. / „Blogiausios mano gyvenimo savaitės“

LNK įsigijo teisę kurti BBC transliuotą situacijų komediją „Blogiausia mano gyvenimo savaitė“. Po didžiulės sėkmės Didžiojoje Britanijoje serialas pateko į tarptautinę rinką, buvo sukurtos amerikietiškosios, itališkosios, vokiškosios ir kitų šalių komedijos versijos.

Netrukus lietuviškąjį variantą žiūrovams pasiūlys LNK. Situacijų komediją „Blogiausia mano gyvenimo savaitė“ (angl. The Worst Week of My Life) su lietuvių aktoriais kurs prodiuserių kompanija „VRS WPI Vilnius“. Ši kompanija jau yra sukūrusi serialus: „Namai, kur širdis“, „Pavogta laimė“, „Mano mylimas prieše“, „Tikras gyvenimas“.

Itin keblių ir nepaprastai juokingų situacijų šou „Mano blogiausia gyvenimo savaitė“ buvo pripažinta viena geriausių naujų  komedijų Britanijoje. Ji sulaukė dar vieno papildomo ir labai sėkmingo sezono bei trijų specialių kalėdinių epizodų.

„Šis šou yra apie vestuvių planavimą, visus baisiausius košmarus ir kliurkas, kokias tik galima padaryti su uošviais. Humoras čia labai išraiškingas“, – sako BBC atstovai.

Pagal siužetą pagrindinis serialo herojus ruošiasi vestuvėms, kurios turėtų būti nuostabiausias jo gyvenimo įvykis. Pora turi baigti kelis paskutinius parengiamuosius darbus: išsirinkti žiedus, suruošti bernvakarį bei mergvakarį ir galutinai nuspręsti, kas ir kur sėdės. Kas gali nutikti blogo? Bet kur tau! Savaitė prieš vestuves tampa tikru pragaru. Kiekviena iš septynių serijų atskleidžia įvykius prieš didžiąją šventę – žiūrovai išvys ištisą nesėkmių kaleidoskopą.

„Blogiausia mano gyvenimo savaitė“ be jokių abejonių daugeliui primins Beną Stilerį filme „Paskutinis jaunikio išbandymas“, nes, kaip ir filme, būsimas jaunikis viską, kas įmanoma, padaro ne taip. Tarkim, pirmuose dvejuose epizoduose jis sugeba dukart pamesti žiedą, numarina sužadėtinės tėvų šunį, sumaišo savo būsimos žmonos ir uošvių miegamuosius ir paguldo į komą jaunosios senelę.

„Blogiausios mano gyvenimo savaitės“  formatą LNK įsigijo iš „Hat trick“.  

Žymės: