Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Penkių vaikų mamos svajonė – laimėtu „Skonio“ prizu padengti skolą

2013.11.22 13:23
LNK nuotr. / Giedra Sadauskienė kulinariniame šou „Skonis“

Penkių vaikų mamą Giedrą Sadauskienę didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“ visi pamilo už nuoširdumą. Virėjo profesijos mokytoja dirbanti kaunietė viena augina 17 metų sūnų bei 14, 12, 11 ir 7 metų dukras, todėl jai virtuozo sugebėjimų reikia ne tik virtuvėje, bet ir auklėjime.

Kai kiti dalyviai kalbėdami apie pagrindinį „Skonio“ prizą, 10 tūkstančių litų, sakė, kad tai tokia nedidelė suma, kad jos vos užtektų kelionei į Prancūziją, Giedra prisipažino, jog šie pinigai jai būtų tikras išsigelbėjimas.

„Atiduočiau paskolą už automobilį, – neslėpė moteris. – Praėjusiais metais pasiskolinau 30 tūkstančių septynviečiui automobiliui, ir dabar kas mėnesį turiu atiduoti tam tikrą sumą bankui. Liko labai daug, per 20 tūkstančių, nes palūkanos labai didelės.“

Žinant, kad šeima gyvena už šiek tiek daugiau nei minimalią algą, nestebina, kad šeimos nariai niekada vieni kitiems nedovanoja dovanų, o už bendrai sutaupytus ar dovanų gautus pinigus vasarą išvažiuoja prie Baltijos jūros. „Skonyje“ gamindama jūros gėrybių patiekalą, Giedra prisipažino, kad iš tokių brangių produktų retai gamina. Mėgstamiausias šeimos patiekalas – koldūnai, kuriuos gamina visa šeima. „Tai – mano promočiutės, močiutės, mamos ir dabar jau mano receptas, koldūnai iš jautienos, mažulyčiai, su daug pipirų ir mairūnų. Visos mūsų šeimos atrakcija.“

Moteriai laidoje atvirai prakalbus apie savo sunkų gyvenimą, po eterio ji sulaukė priekaištų iš savo atžalų. „Vaikai man priekaištavo, kad nusiritau iki tokio lygio, kad guodžiuosi per televiziją, – šypsojosi Giedra. – Iš tikrųjų, pusė Lietuvos gyvena su skolomis. Pati pasirinkau tokį gyvenimą ir turiu džiaugtis tuo, ką jis duoda.“

Dalyvavimą „Skonyje“ Giedra vertina kaip smagų nuotykį, kurio didžiausias pasiekimas – pažintys su naujais, smagiais žmonėmis.

Giedra pirmąją vietą „Skonyje“ atiduotų brazilui Renato Costa Pereirai. „O gal labiausiai norėčiau, kad dviejų vyrų – Romo Zakarevičiaus ir Liutauro Čepracko – mūšyje laimėtų moteris, Kristina Brazauskienė“, – šypsosi prezidentienės komandai priklausanti Giedra.

Artimiausioje „Skonio“ laidoje šį sekmadienį 19.30 val. ji gamins žuvį su porų padažu  ir „Martini“, o didžiausia jos priešininke taps žaliavalgystę propaguojanti Gražina Gum.