Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Laidoje „Krepšinio pasaulyje“ penkiasdešimtmetį netrukus švęsiantis Šarūnas Marčiulionis

2014.03.14 14:15
Mato Dauginio/15min.lt nuotr. / Šarūnas Marčiulionis

Europos ir olimpinis čempionas Šarūnas Marčiulionis, Kaune gimęs ir augęs, Vilniuje profesionalaus krepšininko kelią pradėjęs ir žurnalisto specialybės diplomą gavęs, gerai žinomas sporto pasaulyje. Jis paskelbtas tryliktuoju europiečiu, kurio vardas bus įrašytas Jungtinėse Amerikos Valstijose, Nacionalinės krepšinio lygos „Šlovės muziejuje“ Springfilde. Tai įvyks 2014-ųjų rugpjūčio 8-ąją, o prieš tai – birželio 13-ąją tvirtu charakteriu ir fizine jėga pasižymėjęs Šaras – švęs savo penkiasdešimtmetį. Tai metas, kai galima ir reikia prisiminti jau nueitą gyvenimo kelią.

Išskirtiniame  interviu BTV laidai „Krepšinio pasaulyje“ Šarūnas Marčiulionis prisipažino: „Galėjau daugiau pasiekti...“ Jis, lygiai prieš 25 metus pakviestas į Oaklendo „Golden State Warriors“ komandą, šiandien neslepia, kad Išvažiuoti buvo  labai sunku...

Kiekvienas krepšininko Š.Marčiulionio pasakytas sakinys sukelia daug minčių. Kelios jo atsakymų citatos: „Tu mažiau bijai to, ko nesupranti pats. Į NBA atvažiavau “brokuotas„,  o kai žaidi viena koja ir  net lanko negali pasiekti, tuomet  smegenys turi  labiau dirbti. Tai buvo kova su savimi, su treneriu. Jeigu būtų lengva, nesuprastum  kitų ir savęs. Istorija nėra graži pasaka, o tiesa yra nuoga. Geriau, kad ji būtų  kitokia!“.

Profesionalus žurnalistas Šarūnas Marčiulionis dar nepradeda rašyti prisiminimų knygos, tačiau tvirtina, kad geriau pačiam tai  padaryti, nei  duoti kitam apie save rašyti. Šį kartą jis atsako į laidos vedėjo Vido Mačiulio, su kuriuo jau pažįstamas ketvirtį  amžiaus, klausimus.

Laidą „Krepšinio pasaulyje“ žiūrovai išvys  kovo 16-ąją, sekmadienį, 9.30 val., per BTV.