Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

„Patriotai“ bandys suskaičiuoti Vladimiro Putino milijardinius turtus

2014.03.18 13:03
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas

Jau šį vakarą „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Patriotai“ paviešins sunkiai suskaičiuojamus, Saudo Arabijos šeichams prilygstančius, Vladimiro Putino turtus. Penkios prabangiausios pasaulyje jachtos, 25 rūmai, šimtai automobilių ir Versalio muziejui prilygstanti vila ant Juodosios jūros kranto už 1 milijardą dolerių – visa tai savo akimis pamatyti galėsite jau šį vakarą 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televziziją.

Karą korupcijai  šalyje viešai skelbiantis V.Putinas pats per 14 valdžios metų įgijo carams prilygstančius turtus. Tačiau, jei tie buvo absoliutūs monarchai, V.Putinas oficialiai gyvena iš prezidento algos. Prezidento, kurį renka skurstanti tauta.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Vladimiro Putino rūmai
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Vladimiro Putino rūmai

„V. Putinas serga giganto manija. Tai byloja ir jo pasisakymai, ir savęs tapatinimas su valstybe“, – apie nežabotą Rusijos vadovo apetitą kalba studijos viešnia, neurolingvistinio programavimo trenerė Viktorija Česonytė.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Vladimiro Putino vila
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Vladimiro Putino vila

Ekspertė nuodugniai ištyrinėjo V.Putino kūno kalbą, veido mimikas, artikuliaciją. Laidoje V.Česonytė demaskuos viešumoje naudojamus Rusijos vadovo triukus ir atskleis, ką jie reiškia. Koks iš tiesų yra V.Putinas? Ir ar jis gali būti pavojingas Lietuvai? V.Putino turtus skaičiuosime ir propagandinius triukus demaskuosime jau šiandien 21.00 laidoje „Patriotai“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Vladimiro Putino jachta
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Vladimiro Putino jachta