Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

„Pašėlusių močiučių” detektyvas: ar galėjo moksleivė pavogti pusę milijono?

2014.01.07 10:50
LNK nuotr. / Pašėlusios močiutės

„Mes – kaip kokie Šerlokai Holmsai”, – šiek tiek su humoru, bet ir rimtai „Pašėlusios močiutės” kalbėjosi po šio antradienio laidos filmavimo. Istorija, kurią išgirdo Kristina, Joana ir Aurelija privertė išsižioti: kaunietę moksleivę tėvai apkaltino pusės milijono litų vagyste, aštuoniolikmetei merginai su vaiku teko išsikaustyti iš namų, o dabar ji ne visada turi ką valgyti.

„Mano draugei reikia susitaikyti su tėvais, nes santykiai darosi nepakenčiami”, – taip į „Pašėlusias močiutes” kreipėsi laidos herojės Kristinos draugė Laura. Močiutėms apsilankius pas Kristiną paaiškėjo, kad šis prašymas – tik ledkalnio viršūnė. Šeimoje susikaupę tiek dūmų, kad nebeaišku, kaip juos išsklaidyti.

Istorija prasidėjo, kai po vieno vakarėlio Kristinos vaikinas gavo, ko norėjo ir ją paliko. Po poros mėnesių mergina pasijuto nėščia. Labai išsigando, net galvojo nusižudyti, bijojo pranešti tėvams. Kadangi buvo apkūni, nėštumo pernelyg nesimatė, slėpė iki septinto mėnesio, kol apie būsimą vaiką sužinojo vaiko teisių tarnyba. Tada teko pranešti ir tėvams.

„Tėtis labai užpyko – tris mėnesius nekalbėjo, o mama susitaikė su tuo, kad netrukus taps močiute, netgi apsidžiaugė”, – laidoje pasakos Kristina.

Tačiau netrukus vienus rūpesčius pakeitė kiti. Ir Kristina, ir jos draugė Laura tvirtina, kad močiutė pradėjo savintis vaiką, išsiveždavo jį iš namų be Kristinos žinios.

Negana to, kažkokiu mistiniu būdu dingo tėčio santaupos. Laidos herojės žiniomis – pusė milijono litų. Tada ir užvirė didžioji pekla. Mat tėvai vagyste apkaltino dukterį.  Vieną dieną, kai tėvas pakėlė prieš Kristiną ranką, jai trūko kantrybė – susirinko daiktus ir išsikraustė iš tėvų namų.

Kas kaltas šioje istorijoje? Ar iš tiesų moksleivė galėjo pavogti tokią sumą pinigų? Ar gali būti, kad jauna mamytė, gyvenanti iš pašalpų ir alimentų, iš tiesų – turtuolė?

Visi atsakymai  – šį antradienio vakarą 20.20 val. per LNK laidoje „Pašėlusios močiutės”.