Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

„Pašėlusios močiutės” vestuvių muzikantą pavertė žvaigžde

2014.02.04 11:39
LNK nuotr. / Kadras iš laidos „Pašėlusios močiutės”

LNK laida „Pašėlusios močiutės” pildo svajones. Štai po dienos, kurią praleido su močiutėmis, vestuvių muzikantas Mindaugas iš Rietavo jautėsi pavargęs, bet be galo laimingas. Jis labai ilgai svajojo bent vieną dieną pasijusti įžymybe – kaip koks Rytis Cicinas. Močiutės jo prašymą išpildė su kaupu.

Limuzinas, šampanas, prabangūs apartamentai, vakarienės su įžymybėmis – viskas, ką iki šiol Mindaugas matė tik per televiziją, vienai dienai tapo jo paties gyvenimo dalimi.

Labiausiai Rietave muzikuojantį jaunuolį pribloškė kelionė limuzinu: „Grodamas vestuvėse mačiau keliasdešimt limuzinų. Visada svajojau pats juose pasivažinėti, bet proga taip ir nepasitaikė”, – sakė maloniai močiučių nustebintas vaikinas.

Po karališko pasivažinėjimo Mindaugas gavo gurmaniškus pietus. Iš lašišos pagamintas patiekalas rietaviškiui pasirodė panašus į dešreles. „Kartais reikia apsimesti, kad žinai, ką valgai”, – žvaigždžių gyvenimo paslapčių jį mokė „Pašėlusios močiutės“.

Vaikinas jau manė viską patyręs, bet tai toli gražu nebuvo pabaiga. Pamatęs, su kuo turės garbės vakaroti, Mindaugas net išsižiojo – laiptais lėtai ir elegantiškai leidosi skandalingos grupės „Kitokios” merginos...

Rietaviškio Mindaugo virsmas žvaigžde – laidoje „Pašėlusios močiutės” antradienį 20.25 per LNK televiziją.

 

Žymės: