Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

„Pašėlusi močiutė” Aurelija į pasimatymą pakvietė dvidešimčia metų jaunesnį vyrą

2013.12.09 13:52
LNK nuotr. / Ričardas laidoje „Pašėlusios močiutės”

„Esu senbernis, padėkit susirasti žmoną” – tai kone dažniausiai „Pašėlusių močiučių” gaunamas pagalbos prašymas. Kristina, Joana ir Aurelija tiesiog negali patikėti, kad šalyje, kur moterų gerokai daugiau negu vyrų, kažkam vis dar sunku susirasti žmoną.

Šį antradienį 20.20 LNK žiūrovai išgirs keturiasdešimtmečio Ričardo norą. Jis trokšta, kad jo kasdienybę praskaidrintų žavi kompanionė. „Pašėlusios močiutės” net nesudvejojusios ėmėsi užduoties.

Ričardas yra tikras: antsvoris – pagrindinė priežastis, kodėl jis vis dar vienišas. „Gal dar ir dėl to, kad esu nedrąsus, taip paprastai nenueisiu, neužkalbinsiu”, – svarstė laidos herojus.

LNK nuotr./Ričardas laidoje „Pašėlusios močiutės”
LNK nuotr./Ričardas laidoje „Pašėlusios močiutės”

Kristina, Joana ir Aurelija vyrui užkūrė tikrą pirtį – iš pradžių pravedė intensyvius moterų viliojimo kursus, o paskui įtraukė į pasimatymų sūkurį. O jau tada močiutė Aurelija pati save pranoko…

„Kviečiu tave į pasimatymą!”, – drąsiai sušuko Aurelija, stvėrė Ričardą už rankos ir išėjo pasivaikščioti Kauno gatvėmis. Aurelijos kolegės Joana ir Kristina liko šokiruotos. „Jaunesnis jis už ją... dvidešimčia metų!” – piktinosi močiutės.

O pati Aurelija tik šyptelėjo: „Aš ir noriu jaunesnio vyro. Pati tikrai nesijaučiu šešiasdešimties, taigi Ričardas man kaip tik.”

„Pašėlusios močiutės” – antradienį, 20.20 per LNK.

LNK nuotr./„Pašėlusios močiutės”
LNK nuotr./„Pašėlusios močiutės”