Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Pasaulis X“ atskleidė stulbinamą faktą: Petras Gražulis turi dvynį

2014.03.06 15:09
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Petras Gražulis

„Petras Gražulis ir Eligijus Masiulis kaip dvyniai! Šių politikų veido bruožai rodo akivaizdų jų asmenybių panašumą“, – jau šį penktadienį 20.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Pasaulis X“ atskleis žinoma veidotyrininkė Eglė Pelienė.

Ekspertai laidoje ne tik pateiks išvadas, ką slepia žinomų Lietuvoje žmonių veido bruožai, mimikos ir kūno kalba, bet ir atskleis, kaip tai gali padėti nuspėti jų mintis ir tai, kas dedasi jų gyvenimuose.

„Andriaus Rimiškio akių kampučiai nukritę, ankščiau to nebuvo, o tai rodo, kad jo gyvenime vis dar tęsiasi sunkūs laikai“, – žvelgiant į garsaus dainininko nuotrauką atskleis veidų ekspertė.   

Kaip mūsų kūno kalba gali padėti pasiekti stulbinančių karjeros aukštumų ir net susirasti svajonių vyrą? Ir kokie gestai išduoda mus meluojant?

Taip pat laidoje –  tikroji „grožio“ kaina, kai veidas ir kūnas jau nebetobulinamas, o darkomas įvairiausiomis injekcijomis ir plastinėmis operacijomis.

„Merginos, sulaukusios vos dvidešimties metų jau piktnaudžiauja botulino injekcijomis. Pasauliui maišosi protas ir baimė pasenti tampa liguista panacėja“, – įsitikinusi garsi žolininkė Adelė Karaliūnaitė.

Pasak laidos pašnekovės, akušerės ginekologės Bangos Kulikauskaitės didelės įtakos turi žaislai: „Jeigu mergaitė nuolatos žaidžia su Barbe, tai  žaloja mergaičių psichiką. Moteris nori būti tiktai tokia: gražūs aukštakulniai bateliai, trumpas sijonas ir lieknos kūno formos. Tai veda į neviltį daugelį mergaičių, kurios neatitinka to Barbės idealo.“

Kas gražu, o kas darko ne tik mūsų išvaizdą, bet ir naikina mūsų asmenybės bruožus? Įdomiausi atsakymai – jau rytoj, penktadienį, 20.50 val., „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Pasaulis X“.

Laida „Pasaulis X“ – penktadieniais 20.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.