Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Tiesiogiai per TV3 bus transliuojamas paramos projekto „Pirk dramblį“ koncertas

2013.10.03 10:56
Paramos projektas „Pirk dramblį“

Jau šį penktadienį, spalio 4-ąją, Pasaulinę gyvūnų globos dieną, žiūrimiausia šalies televizija TV3 ir televizija internete TV3 Play tiesioginiame eteryje 19.30 val. transliuos įspūdingą „Pirk dramblį“ koncertą.

Gyvai Kauno sporto halėje tiesiogiai per TV3 ir per TV3 Play išskirtinius pasirodymus ir gražiausius linkėjimus koncerte dovanos daugiau nei penkiasdešimt žymiausių Lietuvos atlikėjų: „X Faktoriaus“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė, muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ dalyvis Vaidas Baumila, Aistė Pilvelytė, Egidijus Sipavičius, Rytis Cicinas, grupės „69 danguje“, „Pinup girls“, „Roxy 5“ ir daugybė kitų.

Žiūrovai išgirs populiariausių animacinių filmų dainas. Skambės puikiai pažįstami kūriniai iš „Liūto karaliaus“, „Aladino“, „Madagaskaro“ ir kitų pamėgtų animacinių filmų, dar niekur nematytą pasirodymą rengia TV3 projekto „Romeo ir Džiuljeta“ dalyviai.  

Visi norintys prisidėti ir paremti zoologijos sodą gali aukoti skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes specialiais akcijos numeriais 1890 (auka 2 litai) ir 1490 (auka 5 litai), pervesdami neribojamą aukos sumą interneto tinklalapyje ir įsigydami bilietą į „Pirk dramblį“ paramos koncertą Kauno sporto halėje. Lietuvos paštas jau pradėjo prekybą išskirtinai projektui sukurtų atvirlaiškių kolekcija – įsigydami atvirlaiškį, dalį sumos paaukosite zoologijos sodui.

„Pirk dramblį“ finalinis koncertas – spalio 4-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play.

Žymės: