Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Paramos koncerte „Padėkite turėti mamą“ garsios atlikėjos su savo dukromis dainuos apie mamą

2014.04.30 11:22
LNK nuotr. / Atlanta su dukra

Užrakintuose namuose – keturi vaikai ir... kepaliukas duonos. Per balkoną mažyliai mato tolstančią mamos nugarą ir šaukia: „Neišeik“. Mama net neatsisuka. Jos vaikai kelioms dienoms palikti likimo valiai. Auga taip, kaip sugeba, gyvena pusbadžiu. Taip gyveno šie vaikai, kol pateko į SOS vaikų kaimą. Čia, remiantis šeimos modeliu, globojami tėvų globos netekę ir našlaičiai vaikai. Motinos dienos išvakarėse, gegužės 3 dieną 19.00 val. LNK televizija transliuos paramos koncertą „Padėkite turėti mamą“, kurio tikslas – sulaukti Lietuvos gyventojų paramos SOS vaikų kaime globojamiems vaikams.

Koncerto metu savo paramą SOS vaikų kaime globojamiems vaikams dovanos Lietuvos dainininkės, kurios pačios yra mamos. Kai kurios scenos žvaigždės į sceną pakils drauge su savo dukromis: Liveta Kazlauskienė ir jos dukra Ingrida, Viktorija Mauručaitė su Gabrielė, Unė ir Diana, Asta Pilypaitė su Rūta, Atlanta drauge su dukra Saule, kuri į sceną žengs pirmą kartą gyvenime.

SOS vaikų kaime auganti mergaitė koncerto metu įgyvendins savo svajonę: dainuos drauge su Katažina Nemycko.

Prie labdaringo renginio idėjos prisijungė ir savo dainomis ją papuoš Irena Starošaitė, Inga Valinskienė, Violeta Tarasovienė, Renata Norvilė, Arina, Karina Krysko, Natalija Bunkė. Džordanos Butkutės šlagerį „Mamai“ atliks Mia ir Deividas Zvonkus, taip pat savo dainas dovanos Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė bei Jūratė Miliauskaitė ir du vaikų kolektyvai CaCa ir „Linksmasis Do“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Asta Stašaitytė-Masalskienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Asta Stašaitytė-Masalskienė
Koncertą ves ilgametis BTV veidas – Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis, kuris ilgą laiką vedė nacionalinio transliuotojo laidas. Šįkart abu sutuoktiniai dėl kilnaus tikslo susitiks LNK eteryje.

Neseniai SOS vaikų kaime viešėjusi Asta, susipažinusi su kilniu SOS mamos darbu, sako, kad vaikų, likusių be tėvų globos, likimas jai protu sunkiai suvokiama tragedija. 

„Yra dalykų, kurių aš tiesiog nesuvokiu, esu per silpna, kad suprasčiau, kodėl taip gali nutikti. Kaip gerai, kad lankiausi SOS kaime, mačiau mergaites, žingeidžiai žvelgiančias į pasaulį, mačiau padūkusius berniukus, kurie, kaip ir visur kitur spardo kamuolį ir garsiai juokiasi, mačiau rūpestingas SOS mamas, kurioms labiau rūpėjo pietų ruoša, nei fotografijos “su žvaigždėmis”. Tokie paprasti žemiški dalykai įkvepia labiau nei skambūs žodžiai”, – sako TV laidų vedėja.

Jos vyras Giedrius Masalskis sako, kad jam visada suspaudžia širdį matant neprižiūrėtą, skriaudžiamą vaiką: „Esame su Asta namie kalbėję ir apie globą, ir apie kitas galimas pagalbos formas. Man labai priimtina padėti daugeliui, žvelgti į problemą globaliau. Todėl ir šį projektą vertinu labai teigiamai. Noriai dalyvauju ir palaikau šią gražią iniciatyvą“, – sako Giedrius Masalskis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Giedrius Masalskis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Giedrius Masalskis

Aukoti SOS vaikų kaime globojamiems vaikams galima jau dabar, skambinant trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka10 litų) arba aukojant neribotą sumą aukojimo portale aukok.lt

Taip pat  dabar ir visą gegužės – šeimos mėnesį – galima  padėti vaikams aukojant aukų dėžutėse, įrengtose „Maxima“ parduotuvėse.