Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

„Padėkime augti“: neturintys apetito vaikai – išbandymas tėvams

2014.04.11 17:12
LNK nuotr. / Trijų vaikų tėtis Evaldas

Bene daugiausiai kantrybės iš tėvų reikalaujantys vaikai yra „nevalgiukai“. „Jis nieko nevalgo arba per visą dieną jam užtenka pakelio jogurto“, – dejuoja mamos. „Man atsibodo paskui vaiką lakstyti su lėkšte tam, kad ką nors per dieną įsidėtų į burną“, – guodžiasi kitos.

Iš tiesų norint pamaitinti nevalgiukus reikia ne tik kantrybės, bet ir begalinės fantazijos gaminant vaikų akiai patrauklius patiekalus. Ką jau kalbėt apie būtiniausių medžiagų derinimą juose.

Sveikatos specialistai įspėja, kad nevalgydami vaikai praranda  būtinus jų organizmui vitaminus, mineralus ir žinoma be galo svarbų elementą – geležį. Natūraliai kyla klausimas - ką daryti?

Šio šeštadienio LNK laidoje „Padėkime augti“ trijų vaikų tėtis Evaldas vyriškai ir kaip visada su šypsena aiškins visas vaikų nevalgymo priežastis bei pasekmes. Pasak jo, problema negali likti be sprendimo, tad būtina jo ieškot.

„Padėkime augti“ laidoje taip pat bus kalbama apie asmens higienos būtinybę. Žiūrovai kartu su keliais sostinės darželiais galės sudalyvauti švarių rankyčių higienos pamokėlių projekte. Kaip visada dėmesio bus skiriama vaikų kūrybingumui - naujausi įvykiai konkurse „Nusipiešk sau kojinytes“.